Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ella ma bucur pt Fratello si cumnata. Cumnata are deja drept de munca?

 

viviana cum e silvi?

 

Fleur eu m-aș fi dus la principal și as fi chemat profesoara... e inadmisibil. 

 

Noi astăzi stam la Super Bowl joaca echipa noastră din San Francisco cu Kansas.... am făcut Bbq și Ceviche... un deliciu. 

 

10-10 prima jumătate.... Go 49ers!!!!

 

nu ne au placut de loc reclamele pt care s au plătit milioane .... f de prost gust... nimic Funny.

La fel și JLo și Shakira, a fost un show lipsit de bun simt din punctul meu de vedere, tinind cont cati copii urmaresc meciul.

 

Mda,  joc frumos, dar au pierdut 49ers.

 

edit. 

-doar 3 reclama mi-au placut si au fost un pic mai inteligente.

-show-ul mizerabil, parca erau  la strip club. j.lo chiar si-a pus fata sa cinte...

-beyonce &co...a trebuit sa isi exprime opinia si sa stea jos cand s-a cintat antemul….nesimtire mare.

 

-meciul f. frumos...Kansas a luptat si a castigat cind nu mai credea nimeni ca mai au o sansa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

la noi a fost un week-end aglomerat, ca de obicei. C a fost la concurs si s-a intars sambata pe la 11 seara. Mica tot a chitait dupa sora-sa, mai ales ca nici la joaca la prietena ei nu s-a dus, din motiv de raceala. 

dupa, cum va ziceam a murit tatal unei colege si ne-am dus si noi, tot biroul sa ii fim alaturi. ieri am fost la padure la ghiocei...in plus, cumparaturi, curatenie, administrative dar la tuns nu am ajuns. 

mica nu pare sa mai aiba nimic ziua, dar seara dupa ce adoarme incepe tusea si da sa vomite de tusit. o tine asa cateva ore apoi doarme bine. asa au fost ultimile 2 nopti. are doar sinupret si prospan.

 

multumesc pentru incurajari, C a venit tare bucuroasa de la concurs si deabia asteapta luna martie cand are alte 2 concursuri.

 

Miha, ma bucur ca Diana e mai bine si te admir pentru determinare si ambitia de a merge la sala chiar si cu febra musculara! Bravo!

 

Fleur, eu zic sa mai incerci sa discuti, sa ai o inatnire cu doamna si de la scoala si de la after...nu se poate sa muti copilul din scoala in scoala pentru nimicuri.

 

Corina, imi pare rau pentru situatia de la noul job.  [flo2]

 

Roli, bine ca nu a patit nimic temerarul.  [flo2]

 

Viv, sanatate Silviei si sper ca pe tine sa te ocoleasca.

 

Ella, chiar ne intrebam ce este cu tine. Ma bucur pentru progresele fratelui si sper sa isi gasesca cumnata job  si sa se mai linisteasca si ei. sanatate nepotului!

 

Micky, nu stiu ce sfaturi sa ti dau dar cred ca e normal sa te gandesti inapoi si sa mai si plangi. Tocmai ai zis ca sunt 18 ani de la prima intalnire...practic ai trait toata viata de adult cu sotul tau, e firesc sa fie greu. Apoi, poate ca nu e o despartire definitiva. poate ca mai e ceva de salvat. multa putere si incredere in tine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna

 

Corina, imi pare rau ca la job nu e cum trebuie. poate dupa o discutie clasa si concisa se mai schimba lucrurile. sunt oameni obisnuiti sa tina totul in mana dar nici nu li se spune de catre un adult (:) ) ca se pot face lucrurile altfel, mai usor (si pentru el). tin pumnii sa fie ok

 

Fleur, sper sa rezolvi ceva cu individele de la scoala lui ERic ca nu e ok deloc!!!

 

 

dar seara dupa ce adoarme incepe tusea si da sa vomite de tusit. o tine asa cateva ore apoi doarme bine. asa au fost ultimile 2 nopti. are doar sinupret si prospan.

 

 

 daca tuseste sec ii trebuie ceva adecvat. un xyzal seara si un sinecod sau robitussin cu dextrometorfan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu merg oriunde se mananca bine  [soricel]  am spus deja ca barbatu` e dupa sarmale si mandra vrea neaparat papanasi, ca si in vis cred ca tot papanasi ii apar  [batcap]  [:-)))]  de cand i-am spus ca mergem in Ro numai despre papanasi imi vorbeste! Deci nu stiu pe unde scoti camasa cu papanasii astia [:p] 

 

Papanasi si sarmale au la Carul cu Bere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Fleur, tare urat ce au facut doamnele. Sper sa gasesti solutia potrivita

 

Mianna, eu pot si pe 21. Cu resto nu era ideea sa cauti tu unul anume ptr noi toti, doar daca stii deja, ca stiu ca iesi in oras des si in diverse locuri.

 

Miky, nu stiu toata povestea, inteleg ca v-ati despartit. Mi se pare firesc sa resimti despartirea dupa atat timp. Da-ti timp sa procesezi. Sper sa gasesti solutie cu scoala, sau cu jobul. 

 

Corina, imi pare rau ca jobul nu e ce sperai. Incerca o discutie - tin pumnii sa fie bine.

 

Ella, ma bucur ca lucrurile se aseaza pentru fratello si familia. Sanatate tuturor. Marcia ce mai face?

 

Miha, felicitari ptr concursul foto. Sanatate Dianei. Ai schimbat decorul ptr primavara? Eu caut draperii primavaratice dar gasesc niste preturi nejustificate (cam de la 150 de lire in sus). 

 

Viv, poti sa ajungi si tu la intalnire? Si Viv06?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sigur ca am schimbat! La mijlocul lui Ianuarie, când am dat afara Crăciunul din casa :). De atunci am schimbat gardina in Bucătărie (nu știu cum sa ii spun in romană, e așa): https://www.jotex.se/bolero/bolero-kappmetervara/1066092-01

 

Ieri am călcat Gardinele din living, cele ce le-am avut de Crăciun erau bej deci nu foarte legate de Crăciun. Dar le schimb de 2-3 ori pe an, le schimb vara, toamna, iarna și primăvara, am Pt fiecare anotimp :). 
Al meu are sarcina sa meargă la IKEA acum in Göteborg, sa cumpere huse Pt canapelele in living, sa le schimb :). 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papanasi si sarmale au la Carul cu Bere

atunci Carul cu Bere sa fie, nu? [:)]

 

Am vorbit cu ambele Viviane pe mess, si in principiu vin si ele - dar astept sa confirme.

 

cand avem o idee cam cati vom fi, pot suna sa fac rezervare. in principiu va veni si Yagmur (sper ca o mai tineti minte [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 daca tuseste sec ii trebuie ceva adecvat. un xyzal seara si un sinecod sau robitussin cu dextrometorfan.

acum am citit mesajul tau.

intre timp a fost mama cu ea la dr si a primit sumetrolim.

ce scrii tu nu am dat la nici una, poate doar xyzal - in caz de alergie, la C - daca nu le incurc.

eu nu am cum sa merg cu ea la dr pana joi sunt bagata in niste chestiuni  care ma lasa fara aer.

daca tot nu e bine o sa o duca mama la alt dr.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...