Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Am inceput ziua la 6am si m-am asezat in pat la 8pm  [zirea] la job e ca la nebuni, maine va fi la fel...am trecut dupa job si pe la fratelo, le-am mai dus una alta..Marco a luat modemul pt internet de la provider si l-a montat..parola era pe spate, nu a vazut  [:D] noroc cu mine ca m-am gandit, altfel sunam maine la provider si ma luam de ei  [ph34r] aveau internet nelimitat pe telefoane, dar merge mai bine prin fibra optica.

 

Cetatenii romani pot lucra din iunie anul trecut aici fara probleme..inainte angajatorul tb sa ceara permis de munca; acum se da automat..si fratelo are, dar momentan nu poate munci..se va apuca insa de germana la sf.lui februarie, l-am inscris la curs  [:D] miercuri incepe si tratamentul pt Crohn.

Incet, incet se rezolva toate..presupun ca asa a fost sa fie..in tara nu avea nici o sansa..asa ca ma bucur ca am putut sa il ajut..nu pot spune ca i-am salvat viata, dar pe-aproape  [:I] acum tb sa am grija de mine, am 46 kg...o sa ma reapuc de sport, cumnata ma tot trage de maneca sa mergem la zumba  [:D]

 

Sper sa scriu maine mai mult, in curand ma bag la culcare.

 

Seara faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara, doamnelor!

 

N-am mai intrat de ceva vreme, sâmbătă am avut un parastas :( şi în rest alergătură. Azi sunt în Bucureşti, mâine iar plec pe câmpii...

 

Nu mai ştiu cine întreba de câmpii, din păcate e secetă foarte mare pe câmp, nu a nins cam pe niciunde, grâul de toamnă e deja galben :(

 

Trebuie să citesc din urmă să văd când e întâlnirea.

 

Seară frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Daniela, mi-ai dat de lucru cu Fauda. Multumesc!

 

Ella, ma bucur ca fratele tau incepe sa isi revina. Ai grija de tine, 46 kg mi se par mult prea putin.

 

Viv, sanatate Silviei!

 

Monica, Silvia, felicitari fetelor sportive!

 

Michelle, pe cutu il asteapta o perioada grea. Saptamana viitoare il duc la tuns si apoi la castrat. Sper sa treaca cu bine peste operatie.

 

Nu mai stiu ce am mai citit, revin cand termin serialul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Michelle, pe cutu il asteapta o perioada grea. Saptamana viitoare il duc la tuns si apoi la castrat. Sper sa treaca cu bine peste operatie.

 

 

 

la noi cu tunsul a fost  mare problema. 

data trecuta pt prima data l-am dus la o locatie noua si l-au spalat, tuns in 45 de minute  [fal] am crezut ca nu e adevarat...de obicei trebuia sa il las 4-5 ore si o data s-a imbolnavit rau (a luat vreun virus de pe acolo).

 

multi ani l-am tuns noi dar ne lua prea mult timp...pur si simplu nu se merita efortul.

 

bafta multa!

 

ps.

 castratul nu a fost probleme s-a refacut f repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Ella, chiar i-ai salvat viata fratelui tau. probabil ca in tara nu ar fi avut aceiasi evolutie si cel mai sigur nu una buna! ai grija si de tine pentru ca mereu ii pui pe ceilalti pe primul plan. te pup! [flo2]

 

Marion, sa treaca cutu usor peste interventie!

 

Ant, Anja, ce mai faceti?

 

eu nu am noutati...doar nas curgator. dupa ce au fost toti bolnavi, la final trebuia sa iau si eu. 

zi buna tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma intrat sa va salut.Va citesc, dar nu am nimic interesant de povestit. Ma bucur pt fratele Ellei, doresc sanatate multa tuturor celor  care sunt bolnaviori. Imi pare rau, Corina, ca nu e job-ul ce parea a fi. Sper sa va intalniti si sa fie fain tare! 

 

Noi, cum ne stiti : scoala, serviciu, casa. Macar suntem sanatosi, slava cerului! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ca Laura. Nimic notabil, totul plat la fel ca si vremea asta care nu e nici iarna, nici primavara, e un fel de n-ar mai fi.

Vestea buna a zilei e ca mi-am luat masina din service.

Vestea proasta a zilei e ca am aflat ca trebuie sa schimb din nou capota, pentru ca acum 2 ani cand am schimbat-o am fost pacalita ca e vopsita negru si de fapt era doar grunduita, iar acum e ruginita .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...