Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 980
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Micky, ma bucur  ca sunteti bine! probabil ca o sa mai ai si momente de cadere si o sa mai plangi dar cu siguranta o sa mergeti mai departe si totul va fi bine! eu in locul tau mi-as gasi niste activitati care sa ma tina ocupata tot timpul. 

pregatestete si pentru situatia in care sotul va zice ca s-a schimbat si ca vrea sa vina inapoi acasa. poate ca si el si copiii sunt asa linistiti doar pentru ca se gandesc ca e o pauza in care fiecare sa-si puna ordine in ganduri dar apoi lucrurie vor reveni la normal.

eu te admir pentru curaj, pentru ca esti o luptatoare, pentru ca ai o relatie frumoasa cu copiii si sper sa te pui pe tine pe primul plan si orice decizie vei lua sa iti fie bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

In rest, suntem aglomerați cu de toate . Vroiam numai sa ma laud cu fi miu care a câștigat la un congres de dezbateri pe tema climei . Jumătate din premii a plecat spre școala lor.  [pk]

 

 

O zi frumoasa va doresc  [flo2]

 

 

Felicitari! [artif]

 

Sper ca ati scapat de furtuna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 cipsuri, si profesoarele erau panicate, ce mama iresponsabila isi trimite copilul la lunch cu chipsuri!!! Le-am explicat ce si cum, dar pana au dat ei de mine, fie-meu daduse gata jumate din snake-urile pentru after  [:-)))]  [:-)))]

 

La P la scoala merg cu crisps, popcorn, sandvis cu Nutella... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sanatate multa Strumph, Silvi, Silvi (Viv), Otilia si cine mai e bolnav.

 

Plus Silvi(mihaela). De luni a răcit, prietenul la fel, el cu febra și stare mai nasoala. Au stat acasa luni și marți, Silvia ieri a mers la școala cu bicicleta și cum a ajuns a început cu mesaje către al meu ca are puls ridicat, ca ii e mai rău, ca dacă are inflamatie de mușchi la inima, apoi s-a liniștit și s-a dus la prietenul ei. Aseară când am recuperat-o era mai rău, azi a stat acasa. Cu Alvedon, Ipren, lichide, cu pisicile in pat. A învățat însă, a lucrat la mate, chimie. Mâine merge ca are test la biologie. Și săptămâna viitoare doua teste la chimie. 
 

Eu am primit reducerea de 20% la job, pana la 1 Iunie, din 1 Martie. Pana atunci sunt in medical. Și mi-am modificat orarul, am atâta timp liber! Îmi pusesem o săptămâna de concediu in Martie, sa stau acasa sa mai fac una alta, acum nu mai e nevoie, pot sa îmi iau o săptămâna liberă fără concediu, și fără sa lucrez tare mult in rest. 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, am mai fost la MF. Am ceva medicament pentru sinusuri dar nu eram deloc infundata. Tind sa cred ca nu e sinuzita. Pentru ca ma doare tot timpul in varful capului si mai spre spate. Sunt acolo niste zone care pulseaza. Eu zic ca mai degraba sunt migrene puternice. Nu am avut febra, muci, tuse. Ieri insa am fost tare stresata cu ceva. M-a obosit foarte mult. Am venit acasa cu greata, sleita de putere, ma deranja muzica si lumina, a inceput sa imi fie frig. Si incet incet au aparut durerile de cap. In alte zile insa e clar de la aer rece. E ceva si cu presiunea atmosferica. Ieri a fost placut afara, chiar soare si caldut dar pe seara a venit un aer rece, a fost polei de dimineata.

 

Otilia , cum te mai simti?

 

 acum citiva ani, am fost de 2 ori la urgente cu dureri de cap f puternice si mi-au spus ca am migrene...bla, bla...m-au trimis acasa cu advil.

 la fel ma durea in crestet, spre spate si nu puteam sa imi aplec capul.

 

in sfirsit doctora de familie m-a diagnosticat correct cu sinuzita, mi-a dat antibiotic si mi-a luat durerile in citeva zile.

era iarna si eu ma spalam pe cap dimineata, nu imi uscam parul si apoi plecam la service si stateam in AC. mi-a spus sa nu mai fac asta niciodata si sa evit frigul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...