Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Ce faine poze :).

La noi a fost week end de kko, cu ploaie si vant. Mi-am facut norma de 10000 totusi. ieri mai greu: am avut musafiri la pranz deci nu am iesit deloc dimineata. Am iesit seara o tura cu mama, 10000 de pasi, dar nu f repede, apoi dupa masa de seara inca 3000 cu tata :).

Si sapt asta ploua intr-una :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu mă declar mulțumită de săptămâna trecută. 

Am bifat luni venit la serviciu cu bicicleta deci 20 km, marți yoga flow la căldură și umezeală, miercuri yoga la serviciu, vineri o plimbare prin cartier dar cu o urcare nasoală, sâmbătă am alergat 5 km iar ieri am fost la plimbare la o fermă. Așa as vrea să fie săptămânile mele. 

 

Coca, e bine cu mama, nu? Când vine mama la mine ieșim des la plimbare. E mare lucru că avem ajutor cu mâncarea, vasele.

post-11723-0-69188300-1583149366_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello

Nu a mai plouat din Decembrie, fiecare zi e superba. N-am nivi o scuza sa nu ies afara.

Sapt trecută am reușit sa fac 4 plimbări cu Pepper...sigur am făcut peste 10k pași zilnic, plus ca am și grădinărit la greu.

Cu greutatea am stagnat luna trecută... treb sa mai pierd cativa lb. Nu maninc mult dar treb sa ma focalizeze și mai mult pe mișcare. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...