Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Administrators

Va salut si eu,

 

Intr-o seara am scris un mesaj lung la acest topic, nu eram logata si am pierdut tot textul ... 

 

Chiar si acum, incerc sa alerg o data la doua zile. Am ajuns la alergare de 5 km - si sunt tare mandra ca pot alerga 5 km.  Atunci cand alerg, sunt fericita si ma simt libera - mai ales acum cu coronavirus, sunt tot mai multi alergatori pe ruta mea, e clar ca salile de sport sunt inchise...

 

Hai sanatate - protejati-va pe voi si pe familiile voastre.!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi suntem in "concediu" de la firma pina pe 4 aprilie, iar apoi pina pe 20 avem saptamina redusa d elucru cu 60 % din salariu.

 

Phua...macar de s-ar ameliora situatia pina atunci, de am sti exact cum evolueaza situatia.

 

Trebuie sa ma mobilizez sa ies la miscare, bine eu si lucrez acum foarte mult ca am timpul necesar, deci am o sursa sa ma relaxez, ins atrebuie sa ma si misc.

 

Probabil ca-mi va lua citeva zile sa rumeg situatia si sa revin la nota mea optimista obisnuita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N am prea mai scris la subiect, nu am avut dispoziția necesară .

 

Am făcut gimnastica in casa , dar nu f cu spor. 

 

Azi am ieșit la plimbare/ marș rapid. Era soare, dar f rece și începuse și vântul . 

 

Sper ca toată lumea e bine in condițiile actuale. 

post-166285-0-89884800-1585175911_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata suntem bine. Daca scapam bine fizic, ceea ce este destul de probabil, vom avea de luptat cu criza economica, asa ca ma straduiesc sa imi conserv toate resursele. 

Fac gimnastica in casa, de la 8 la 9 seara, am facut si o usoara febra musculara si am transpirat. Dar mi-e tare dor de alergat. Eu nu am mai iesit din casa de o saptamana, ca sunt cu copilul iar sotul e la munca, nu am unde sa ma duc....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...