Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Eu m-am imbracat frumos, m-am aranjat, m-am parfumat si am plecat la cumparaturi!!!Asta m-a indepartat d eplanul meu cu iesitul la nordic!Dar poate facem mai tirziu macar o plimbare...

 

Sotul a facut cunostinta cu rationalizarea, a intrat si el intr-un magazin-in general ma asteapta in masina, nu intra in magazine de cind cu pandemia...am luat 2 pachete d epaste si 3 doze de rosii-ratia era doar de doua [:)] una mi-au oprit-o la casa!!!

 

Ce sa spun ...amintiri din copilarie pentru mine, pentru sot-extrem de indignat d ealtfel...o noua lume!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daa, foarte bine ca te-ai aranjat asa imi vine si mie sa fac, dar sper sa ies in curand undeva si eu.

In rest, am alergat prin casa :)) 50 de min. Am tranapirat, nu e vorba, dar ma dor gambele ca a fost mai mult un topait, nu aveam loc sa fac pas mare ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la nordic, desi m-a intrerupt iar un telefon de la servici-ma prinde chiar cind sunt la nordic, de data asta nici nu am putut vorbi, care m-a scos din ritm, am facut traseul intreg si am simt foarte bine.

 

Acum din capitolul -tara arde si baba se piaptana [:-)))] [:-)))] ma duc sa-mi tai din virfuri-n-am reusit sa ajung la coafor inainte d epandemie si acum e totul inchis iar parul meu nu se mai aseaza de nicio culoare-chiar vorbeam ci sotul ca dupa ce ne vom reveni la normal vom arata cu totii la Yeti [:-)))] [:-)))] sa-mi pun un nuantator, iar miine vreau sa-mi aranjez sprincenele.

 

 

post-33577-0-25504000-1585306632_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) si mie imi vine acelasi proverb in cap, pentru ca si eu am grija sa mi fac unghiile cu aceeasi regularitate, ieri m-am probat cu rochite de vara, nu stiu de ce, dar imi vine sa fac aceleasi lucruri, pentru ca este doar o perioada , care va trece si nu vreau sa renunt la mine si la viata mea. Pana la urma nu vreau sa pierd aceste zile pretioase de viata, prefer sa ma simt bine, d ece sa stau ciufulita si cu sufletul la gura?!

Am febra de la topaiala de ieri. Azi fac dans o ora. Pentru mobilitate :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, 

 

De doua zile plimbare, dar joi a fost destul de frig

( 5 gr) și înnorat . Am mers cam cinci km. 

 

Andaghe, super, îmi place cum te mobilizezi cu gimnastica.  [flo2]

 

Am mai făcut abdomene, dar mi ar place sa fac mai multa gimnastica, minim 30 min. Cred ca la talie s a mai dus ceva, dar am fost destul de disciplinata , nu am mâncat după 18 seara, nu am băut alcool. 

 

I am mai pus și pe copii la mișcare : flotări , abdomene, sărit coarda, stretching, dar e nimic fata de ce antrenamente făceau de obicei.  [clo]

 

Avem și câteva fete care au dispărut : mCoca , Didi , Otilia, Lea   [il] e miscarea pusă in cui ?

 

un week end miscator va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am alergat ieri in jurul blocului, vreo 30 d emin, cam aiurea oe asfalt, dar nu mai fac nazuri.

Am renuntat la dans ca aveam febra rau de tot, abia merg prin casa :)) 

Azi am iesit la plimbare la soare, tot in jurul blocului, cu motata, dar abia, abia am scos-o din casa la aer curat.

Am slabit binisor ca nu am pofta d emancare cand stau asa in casa....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...