Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Aseara la.sala, incalzire 2 km pe banda, e ceva cu respiratia mea...( pfff adica nu ceva necunoscit, am fumat mult perioada asta si se simte la alergat... ), dar apoi exercitii pt picioare si flotari... am primit si conplimente, cum ca nu am riduri :))) hihi, secretul era ca mi prinsesem parul sus, foarte strans, ca simteam ca abia mai pot clipi de ce imi tragea pielea :)) dar, chiar si asa, binevenita incurajare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt acasa astazi asa ca am iesit la o runda de nordic walking, mai scurta ca am ceva treaba de facut.

 

Am fost ieir la doctor sa vad rezultatele la analize si desi sunt in parametri, totusi valorile au fost mai mari decit data trecuta, asta imi arata clar ca desi am fost cumpatata pe perioada sarbatorilor, totusi tochitura, cirnatii, maioneza, racitura plus ceva alcool(noi facem parte din categoria celor ce consuma alcool de sarbatori, in restul anului rara cind consumam ceva) si ceva dulciuri, lasa urme. [:)]

post-33577-0-68775700-1579255249_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut numai sa va salut, [flo2]  ca mișcare ioc. 

 

Sapt trecută am fost cu toții virusați , nici un antrenament, nimic. Cu mâncarea am stat bine, ca nu am putut mânca mai nimic, cura de lichide și ceaiuri. 

 

Usor, ușor sper sa ne intram in ritm. 

 

O săptămâna frumoasa și mișcătoare va doresc  [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, si eu mananc groaznic de mult zilele astea, ma doare si capul de la sare cred, totul are enorm de multa sare... 

Cu auzitul te inteleg perfect, salile mari oricum au rezonanta f proasta, pe mine ma oboseste sa ascult sau sa vorbesc .

In wee am fost la un curs, toate zilele, acjm nu-mi vine sa cred ca e luni si am o noua saptamana in fata

Sanatate cu alunitele care mai sunt, le scoti, ai voie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...