Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Bine v-am regasit!

Am facut o pauza de miscare, nu am mai avut cum sa ies seara la alergat, iar mie nu imi pica bine ziua. 

Dar aseara, pentru ca s-au redeschis parcurile, am alergat foarte bine si mult, pe tartan, am ascultat muzica si chiar imi venea sa dansez in cele cateva pauze.

A fost excelent, temperatura buna, oamenii obisnuiti la alergat (sunt cateva figuri familiare si e o senzatie de bine), muzica, copilul se juca prin iarba, eu am avut tempo bun si energie!

 

Ce bine e sa traiesti!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mey, eu l-am dus pe barbatu' meu la spital, nu se simtea bine de vreo doua zile, pe timpul zilei e ok, insa spre seara il luau frisoane si usoara temperatura.

 

Judoka, in cit timp primesti rezultatele la testare?Daca testarea este pozitiva sunt si membrii familiei testati?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pffff, Dana

 

a doua zi a primit rezultatele.

 

Eu nu m am dus atunci cu el la spital. Am vrut sa ma testez, am sunat la medicul de familie și ei nu făceau teste. Nici pediatrul nu a făcut la copii. 

 

Dar asta era la începutul pandemiei, 13 martie, poate acum s au mai schimbat lucrurile. Peste o sapt m au sunat autoritățile pt testare, dar eu n am vrut sa l las acasă singur cu febra mare și cu copiii pe cap.( se făceau testări in parcarea spitalului )

 

Multa sănătate , poate nu e nimic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, le-am spus ca e in grupa de risc, de asta m-am si dus la spital cu el, insa eu nu am putut ramine acolo, am venit acasa, el a intrat cu un prieten de-a lui fii mio care lucreaza acolo, eu am asteptat afara...m-au trimis acasa sa-i aduc cele necesare.

 

Sigur ca nu stim exact ce este, nici mie nu mi-au spus daca sa merg miine la servici sau nu, fii mio a anuntat la servici si ramine acasa pina vine rezultatul...eu nu stiu cum sa procedez.

 

Sotul nu a avut febra mare, doar 38, 3, insa frusoane puternice si cred ca in momentele alea facea si usoare atacuri d epanica ca avea respiratia schimbata.

 

O sa vedem ce va fi...o sa dureze o vesnicie pina vin rezultatele la teste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, multumesc!!!

 

M-au sunat aseara d ela terapie intensiva, am si vorbit cu sotul e diagnosticat cu pneumonie, sigur cu suspiciune de corna.

 

Eu am sunat la medicul de familie acum dimineata si mi-a spus sa stam acasa, si eu si fii mio, ne-a facut termin si la ora 13 mergem sa ne testam .Pina miercuri suntem in medical, pina atunci vin si rezultatele la teste si vedem mai departe ce va fi.

 

Am sa sun dupa masa sa vad ce face sotul, sper sa-mi dea relatii la telefon, daca nu am sa-l rog pe prietenul lui fii mio sa se intereseze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...