Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost la spital ca aveam de semnat niste hirtii, sa predau niste documente si am stat si d evorba cu doctorul(e pneumonie bacteriala nu cauzata de ciuperca cum mi-a zus sotul, o bacterie cre pentru oamenii cu sistem imunitar sanatos nu pune probleme, el e bine, nu primeste destul oxigen de asta va mai ramine la terapie intensiva, insa medicul e multumit de evolutia si starea lui), asa ca era destul de tirziu cind am terminat, deci destul de cald, am bagat o tura scurta , insa tot nu am putut sa ma concentrez la traseu.

 

 

post-33577-0-47395500-1590058535_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multă sănătate Dana!

 

Ați început serviciul?

Eu ieri am avut liber. Am fost pe  3 munți cu fetele și o prietenă. Nu a fost foarte greu urcușul dar priveliștea

Am început campania de făcut mișcare la serviciu. Trag tare pentru 3 puncte pe zi. Maximul. Adică 1,5 ore de făcut ceva sport. Azi nu știu ce să fac. E cam mult vânt. Posibil și ploaie.

post-11723-0-57703700-1590129274_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu a trebuit sa ajung la posta astazi, asa ca am luat-o prin padure, planul era sa ma si intorc pe jos, insa e asa innaduseala si la intoarcere as fi avut exact aceasi distanta d eparcurs, insa toata era deal greu de urcat.Deci am venit cu autobuzul acasa!!! [pk]

post-33577-0-60130500-1590142012_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Noi ne am curatat bicicletele si uns cu ulei si am inaugurat sezonul. Am iesit ba cu bicicletele, ba la jogging. Azi, in schimb, ploua de rupe, sa vedem ce program ne facem.

 

Otilia, trebuie sa fie tare frumos in zona ta. [flo2]

 

Andacos, e mai bine sotul? a iesit de la reanimare? 

Anda, toti imbatranim, unii mai in forma, altii mai putin.  [:)] 
 

week end sportiv tuturor 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de intrebari, da, e mai bine sotul meu, a parasit ieri dupa masa terapia intensiva, nu mai face febra, e la ..nu stiu exact cum se numeste, camera de supraveghere, insa e bine.

 

Poate vine acasa in citeva zile, sa vedem.

 

Astazi e frig si ploaie, stau acasa, smotruiesc un pic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...