Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu de astazi back to work, am avut saptamina trecuta primele trei zile de medical din viata mea [:D] dar nu ca as fi fost bolnava!!!Apo am avut liber pina astazi, ca trebuia sa petrec de fapt in we, insa corona mi-a stricat toate planurile.

 

Sotul e bine, d eieri e in camera de spital obisnuita, asa ca aseara a putut iesi afara si ne-am putut vedea, sa vedem cind ii dau drumul acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de astazi back to work, am avut saptamina trecuta primele trei zile de medical din viata mea [:D] dar nu ca as fi fost bolnava!!!Apo am avut liber pina astazi, ca trebuia sa petrec de fapt in we, insa corona mi-a stricat toate planurile.

 

Sotul e bine, d eieri e in camera de spital obisnuita, asa ca aseara a putut iesi afara si ne-am putut vedea, sa vedem cind ii dau drumul acasa.

 

ce ma bucur!

sa-i dea Domnul recuperare rapida si sa vina acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alta zi fierbinte. ieri am reusit abia pe seara dupa ora 8 (erau tot vreo 90'F) sa ne plimbam un pic prin zona.

de dimineata am gradinarit vreo 1 ora...is never ending project...apoi am  inceput munca de birou.

 

azi nu mai iesim nicaieri afara ...maine am in plan cu William sa iesim la un restaurant...ca de sfarsit de an scolar.

 

de saptamana viitoare chiar treb sa ne apucam mai serios de exercitii, , yoga ..ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut ieri peste 10000 de pasi!!!

 

Nici mcar cind ies la nordic la o tura pe de peste 6 km , nu fac mai mult de 8500 de pasi.

 

Ieri am fost pe jos la servici si aseara la spital la sot(spotalul e la vreo 5 minute d enoi, de mers pe jis), asa ca...s-au adunat peste 10000.

 

Sa vedem ce reusesc astazi, ca tot pe jos la servici , dar diseara nu cred ca mai ajung la spital...Sptul e bine, sper sa vina mai repede acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello

 

Eu sunt multumita cu miscarea, vremea e frumoasa, deci mergem la scoala pe jos. Incerc sa fac si cateva exercitii de gimnastica. In week end iesim la alergat sau cu bicicletele.

 

Si eu am strans ieri peste zece mii de pasi, am avut un termin la doctor, dupa ne am dus la cumparaturi.

 

Incer putin sa umblu si la alimente,,sa vedem ce iese.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...