Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

iata-ma iarasi pe pagina de sport :-)) dupa o ff lunga absenta...

La Multi Ani si un nou an plin de bucurii si miscare!!!

 

v-am citit din umbra dar nu prea am avut timp de scris si nici miscare de raportat

 

am fost stresati la max cu vanzarea primei case, la sfarsitul anului am scapat de ea asa ca... am redemarat lucrarile de renovare aici; am comandat bucatarie, renovam baile si ne mai ramane exteriorul

 

sport... vai de capul meu. Trebuie sa-mi operez genunchiul, ma doare si de alergat... nici vorba si sunt turbata, imi lipseste la nebunie

mi-a instalat sotul banda in garaj; merg repede si f repede dar tot nu-s multumita; mai exagerez si alerg pe banda si iarasi o iau de la capat cu genunchiul si schiopatatul. Mai ies cate o duminica la nordic, dar rar

 

sapt trecuta mi-am cumparat bicicleta VTT cu asistenta electrica; duminica am facut 33km de padure, prin ceata si racoare, in 2 ore. Mi-a placut, a fost superb; a meritat investitia si ne-am propus sa iesim in fiecare duminica

 

altfel nu mai gasesc timp pt sport; nu mai lucrez miercurile dupa-amiaza dar fac pe taxi-ul pt fii’mea, dus-adus de la activitati (dans, pictura, calarie). O minune de fetita, dar un veritabil scai. Macar profit de/cu ea, cat ma mai lasa :-)) .

De 6 luni tot platesc abonament la sala dar imposibil sa reusesc sa pun picioarele; dupa serviciu rup usa sa merg sa-mi recuperez pisoiul de la after....

 

macar cu greutatea sunt stabila, asa, fara nici un efort sau limite; tot pe la 59-60kg ma invart :-(( Insa, tot sper sa dau jos 3kg... la sfantul asteapta poate, dar eu tot visez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, ma bucur ca ne-ai scris, bafta cu renovarea si operatia.

 

Si eu am fost la ortoped, cu problemele cu cervicala, incep de saptamina viitoare ceva terapie pentru durerile astea din articulatiile bratelor, degetelor, umerilor...sa vedem cum va evolua.

 

La noi e  vreme ...nici nu stiu cum s-o numesc...primavara???, se anunta pina la 15 grade si ploaie multa.Deci e incert daca oes la nordic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci tu faci cu copiii ca nu prea inteleg??? [batcap] [batcap]

 

Da, dar problema e sa si corespunda cu programul meu de lucru, ca sa platesc si sa nu ma pot duce...iar nu-mi convine.Asa s-a intimplat si cu cursul de dans(am vrut sa mergem la cursuri de dans...) nu am avut cum sa ne inscriem datorita serviciului...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...