Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu fac miscare minim 1,5 ore pe zi.  Campania de la serviciu se termina pe 30 iunie. Deci am ocupatie pana atunci. Deocamdata am maxim de puncte zilnic [:)] . Azi nu stiu cand apuc sa mai fac o ora. Am facut deja yoga.

 

In general aleg plimbari prin cartier, pe carari de munte, cand e frumos merg si la plaja. Am jucat si tenis dar rar. La fel si alergat mai rar. Am si gradinarit. Am sapat o bucata mare in gradina. Am scos piatra de acolo, am carat-o, am pus pamant si iarba. Tare greu.

Dar acum s-au deschis salile. Ieri am fost la alergat si la aparate cu greutati pentru maini.

Inca ma dor picioarele dupa plimbarea de joi de pe plaja plus coasa marii. Am mers 3,5 ore si nu a fost tocmai usor sa te cateri pe niste stanci oblice. Ba am avut si o aventura cu niste tauri care nu ne-au lasat sa trecem. Ne-am urcat pe niste stanci unde ei nu aveau cum sa urce.

 

Anda, eu daca nu reusesc sa ies, macar fac ceva pilates say yoga in casa. Dar nu rezist 1,5 ore. Asa ca am iesit si la plimbare pe ploaie.

 

Acum o saptamana am gasit si eu o capusa pe mine. Mica de tot. M-am prins ce este dupa ce am scarpinat locul si s-a desprins.Inca mai am un mic semn rosu. Dar nu am facut cerc.

 

Aveti cont pe facebook? am tot pus pe acolo poze de la plimbari. Le inregistrez cu strava. Dar nici acolo nu stiu daca sunteti active.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca mai am un punct rosu acolo unde a incercat capusa sa se infinga!!! [il]Insa am inteles ca e normal, ramine mult timp semn, ba chiar permanent daca s-a infipt bine1!!

 

Otilia, dar cum te gasim pe Fb?Eu acasa nu fac nimic, nu reusesc sa ma mobilizez, cind sunt acasa sunt atitea de facut plus hobby-ul meu care ia foarte mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a revenit caldura...abia când se intuneca se mai racoreste.N am cum sa nsi ies la plimbare pe jos... Dar am fost prin magazine de 3x sapt asta  [fri]

 

Otilia eu te urmaresc pe FB ... frumoase , f frumoase fetele si cu mămica lor. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...