Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

post-128134-0-50016600-1600763302_thumb.png

 

aseara m-am amuzat iarasi. La sfarsit am avut grija sa recuperez cum trebuie si astazi, in afara de o usoara durere de spate, sunt super OK. Data viitoare voi avea grija sa-mi pregatesc si spatele inainte de a sari ca o gazela :-))

 

maine, zi de alergat ; pe banda sau la stadion, pe pista de atletism (sper sa reusesc sa ma organizez)

 

o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ies si eu la raport, ieir am venit pe jos acasa , deci 3,5 km de deal, astazi sunt libera asa ca am asteptat sa se mai incalzeasca si am iesit la nordic.Cred ca e ultima iesire in pantaloni scurti si maieu(am reusit si eu sa-mi achizitionez un maieu de sport, sunt bronzata ca tractoristii pe brate), de joi se raceste vremea .

 

 

post-33577-0-20106000-1600768801_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) am revenit si eu, ca nu pot si nu vreau sa stau departe de miscare, am inceput program de munca si gradi, de aceea mai putin cu sportul, deocamdata totul este programat in agenda, ora de dans inseamna ora de sport si oentru mine, am, n-am chef in momentul acela, atunci fac exercitii ca altfel nu mai apuc.

Deocamdata bine cu sanatatea, tonusul si tot.

Andacos, da, ma refeream la anxietatea asta din perioada de pandemie si izolare, de problemele legatr de cum va fi, ce va urma, dar, de cand am program mai organizat, mi se pare ca s-a mai evaporat. Simt ca fac ceva, muncesc, vorbesc cu oameni, rezolv probleme... ma simt mai bine :)

Am inceput sa am si pofta de mancare, in ultima perioada slabisem cam tare, ca nu aveam efectiv chef sa mananc :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza fete sportive 

 

Si eu bifez doua antrenamente  pe saptamana in program cand duc copiii, alergat si piscina. La judo nu ma bag  [soricel]

 

plus vreo doua -trei sedinte pt muschi, astea se pot practica si acasa gimnastica, pilates, hiit, yoga.  [il] 
 

La capitolul alimentatie stau destul de bine ( zic io [bib] ) . In plus, am inceput sa tin cate o zi post cu apa. Nu neaparat pt slabit, dar pt curatarea si regenerarea organismului. 
 

un week end miscator va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...