Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Eu tot cu sala ma laud, deocamdata e singura miscare pe care o fac, e buna si aceasta pana la.urma....

Nu prea mai vreau sa alerg, imi e dor sa fac exercitii cu greutati.

Ma gandeam ultima data cand am fost, vineri, ca avea si fetita antrenament de karate intr-o sala, si eu la aparate, exista totusi o memorie musculara ceva, ca mi-am pus greutati medii -20-30 de kg si nu am facut febra absolut deloc, nimic, nici urma, desi ma asteptam sa nu ma mai misc a doua zi... citisem despre asta, dar nu prea credeam ca dupa o perioada de pauza corpul isi amineste totusi gradul de efort depus pentru o anumita miscare grea, si se mobilizeaza exemplar. Inca nu imi dau seama ce inseamna asta pentru intreaga functionare a organismului, adica asa, in activitatea zilnica, dar macar am verificat, asa e :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost la nordic, este un vint foarte puternic, am zis ca ma ia pe sus, nu alta!!!Mi-am pus geaca ca e antivint.

 

Mi-am comandat pantofi noi de nordic/drumetie, de la Jack Wolfskin, in initial mi-am comandat de la adidas(adidas terrex) nici nu am stiut pina acum ca si adidas au pantofi de drumetie, eu insa ii trimit inapoi ca nu am ...stabilitate in ei, in zona calciiului imi aluneca din picior(am incercat si cu ...talpici, cred ca asa se numesc), sotul e multumit de ei.

 

Asa ca ii trimit inapoi, tare nu-mi place operatiunea asta, insa n-am ce face.Sper ca marti sa-mi ajunga pantofii cei noi!!!

post-33577-0-50553600-1601806283_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi ploua , deci fara miscare prea multa, am fost totusi ieri intr.o plimbare .pina in satul vecin, la o ferma sa vorbesc de muraturi, asa ca am facut vrei 4 km pe jos...le-am facut safteaua pantofilor noi de drumetie!!!

 

Am comandat cu o jumatate d enumar mai mare decit perechea ce am avut-o pina aucm, insa trebuia sa iau acelasi numar, am pus niste talpici cu gel si e ok, insa data viitoare voi comanda cu jumatate d enumar mai mic.Ma gindesc ca daca ma duc in drumetie si trebuie sa merg prin noroi...s-ar putea sa ramin faca pantofi in picioare!!! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...