Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am fost plecati doua zile la sora mea-nu am incalcat absolut nicio regula legata de actualele prevederi legate d ecorona, specific lucrul asta ca sa nu se mai interpreteze si ciomenta prin alte parti, a fpst prima noastra iesire pe naul asta.

 

Am fost si in drumetie luni, vremea a fost buna cu ceva soare!

 

Ieri m ajuns acasa si astazi s-a internta sotul...iar [zirea] a urinat singe desi nu a avut nicio durere, disconfort sau alte probleme.Sa vedem ce-o mai fi de data asta!

 

Astazi am venit pe jos acasa...

post-33577-0-14495300-1603280599_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost foarte cald ieir, m-am dus si venit pe jos de la servici-aproape 8 km, insa m-am copt pur si simplu, a batut vintul asa ca am preferat sa transpir decit sa-mi scot geaca.

 

Astazi ploua, ma cam doare capul, ma voi limita la un durm pe jos si gata.

 

Barbatu' tot in spital dar macar stim ca e ceva normal in urma unei interventii la vezica, astept sa vad cind vine acasa, sper ca cel tirziu miine sa ajunga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am smotruit vreo trei ore asa ca n-am mai avut nici timp, nici energie sa ies la miscare, am sa consider smotruiala ca parte din programul de miscare!!! [:)]

 

Astazi am iesit la nordic, nu e frig insa bate un vint rece!!!

 

michelle , multumesc de urari, m-am tinut sa te intreb ti.ai schimbat culoarea la par?Imi place cum iti sta, tu arati tare tinerica!!! [pup]

post-33577-0-09757100-1603622541_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnele care se pricep la gradinarit...am plantat saptamina trecuta doua hortensii, cea cu flori spre rosu(care de fapt cind am cumparat-o avea niste flori crem-verzui si care s-au inrosit cu venirea toamnei) este din primavara, s-a tinut si dezvolatt bine(era mica cind am cumparat-o), cea pe albastru are vreo luna...oare se prind sau le-am pus in pamint prea tirziu?

 

Am facut nuste modificari in gradina, am scos niste noscheti teposi si am pus hortensiile, anul viitor vreau sa mai plantez vreo 3 , pe aceasi lungime, sper doar sa se prinda.

post-33577-0-81812500-1603622835_thumb.jpg

post-33577-0-26568700-1603622852_thumb.jpg

post-33577-0-81427900-1603622868_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ieri am smotruit vreo trei ore asa ca n-am mai avut nici timp, nici energie sa ies la miscare, am sa consider smotruiala ca parte din programul de miscare!!! [:)] Astazi am iesit la nordic, nu e frig insa bate un vint rece!!! michelle , multumesc de urari, m-am tinut sa te intreb ti.ai schimbat culoarea la par?Imi place cum iti sta, tu arati tare tinerica!!! [pup]

 

Nu mi am facut nimic la par, chiar treb sa ma vopsesc saptamana asta.

"Tinerica" face o jumatate de secol sapt viitoare.

 

Sorry, nu ma pricep la gradinarit...la mine gradinaritul e bazat pe mila lui Dumnezeu.

 

Ce poze frumoase de toamna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...