Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani!

Eu am.intrat doar sa va salut, nu prea am facut miscare, incerc sa stau cat mai izolata, la sala nu se poarta masca si ultima data cabd am fost era chiar imbulzeala, asa ca am zis mai bine sa evit o perioada. Aara e cam frig si se intuneca devreme, sper sa gasesc o solutie de weekend pentru alergat in parc.

Sanatate si numai bine!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Buna, ce mai faceti fetelor active?

Ca un copil, vreau sa impart cu voi bucuria mea - am primit ieri niste papuci de alergare noi (comandati de la asos) si vreau sa va spun ca sunt extrem de confortabili - parca alerg pe niste perne...E  o mare diferenta fata de modelul anterior pe care il avem de 2 ani si se cam tocisera/

 

va pun poza cu ei de azi dimineata (dupa 5 km) - si va recomand modelul  - este NiKe Zoom Flow

nike-a.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cit mai multa miscare cu noua incaltaminte roz!!! [vampa]

 

Eu am avut o saptamina solicitanta, n-am putut sa fac nimic organizat, astazi m-am trezit tirziu, cu durere de cap, cam anchilozata insa am vrut neaparat sa ma misc putin.

 

Abia spre dupa masa m-am mobilizat si am iesit la o plimbare de vreo 4 km, fara efort prea mare, parca si durerea de cap m,-a lasat(de fapt eram sigura ca daca ma miosc trece si durerea de cap)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uaaau, ce peisaje aveti la alergare!!!

Eu alerg pe banda, urmaresc traficul pe strada :) 

Mi-am mai facut curaj si m-am dus la sala cu masca, si am alergat pe banda cu masca cu tot, fara mari probleme, ce ma deranjeaza e ca imi vine aer cald pe gat, pe sub masca si transpir groaznic, in rest a fost ok.

Inca nu m-am ingrasat , dar cred ca urmeaza, ca am o perioada de bucatareala, toata ziua imi vine sa gatesc (am facut chestii nefacute niciodata in viata mea) , asa ca mananc... si mananc... si tocmai ce am terminat un borcan cu serbet de trandafiri :) o sa vad in cateva saptamani ravagiile, dar ma apuc de alergat daca se ingroasa gluma, sau talia :)

 

Sanatate si spor va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...