Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Cu detoxul,

depinde si de unde pleci. Daca esti gras, sedentar, mananci fast food, o cura de ceaiuri, legume, ajuta in mod sigur.
Apoi mai conteaza cat de poluat e mediul in care traiesti, aerul, calitatea apei, somnul, produsele alimentare prea procesate, daca folosesti detergenti, samponuri bio, etc , multe aspecte.

 

Pt functionarea ficatului se pot lua pastile cu papadie, , anghinare, chardon marie,( asta cred ca e ciulin) sunt relatv ieftine 5-10 euro, se gasesc la orice drogherie.

Un ficat care functioneaza bine ajuta si la slabit. 
 

Andaghe, ce fain ca poti sa combini cursurile cu fata. Noi facem multa micare cu copiii, dar astept temperaturi mai ridicate totusi  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aaa, atunci probabil chiar acumuleaza in organism multe reziduuri de la tratament. Analizele ii pot arata daca au avut efect, banuiesc ca sunt niste substante cunoscute, observabile, pe care le urmareste doctorul, nu? Si daca acestea nu i-au priit, poate gasiti ceva asemanator, ce ingrediente de baza sunt in pastile?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingredientele de baza sunt naturale au vitamine, extract de anghinare , frunze de vita...deci e totul natural.

 

Cum spuneam ca pe un tratament de 4 luni am dat 160 de euro...am sa incep sa le iau eu din martie, ca zau ca nu-mi vine sa le arunc.

 

Ger si astazi -7°C dar nu am iesit la miscare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda , multă sănătate! 
bat in lemn,  dar noi nu am răcit pana acum și nici vaccin de gripa nu am făcut. Am tot amânat pana când a  fost prea târziu sa l mai facem.

William racea chiar și cu vaccin de  cel puțin  2x pe an (faze ușoare) dar acum nu a răcit de 2 ani . Cred ca stand acasă nu a mai fost expus plus purtarea măștilor a redus răspândirea virusurilor.

 

Maine , miercuri poate mergem la înot ... in rest avem prea  multe pe cap , nu avem timp de nimic. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...