Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am fost la sala dar doar am mers pe banda, ca sambata am facut si a doua doza de vaccin si m-am cam resimtit, am avut frisoane, si am zis sa nu fortez, desi am fost ok de luni.

Aici ploua de ieri si anunta ca va ploua toata saptamana si inca dupa aceea, asa ca prea curand nu apuc sa ma duc la alergare afara. Dar in sala deja devine nesuferit rau aerul, este foarte multa lume si nu ma pot misca sau prinde vreun aparat liber mai deloc, inteleg ca oamenii au nevoie de miscare, de aceea abia astept sa ma duc la treaba mea in parc, la pista de alergare!

Astazi m-am.urcat pe un cantar si imi arata 65, probabil am 64, ca eram imbracata. E cam multisor, dar cred ca se corecteaza cand voi alerga mai mult, in aer liber.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am iesit astazi la nordic, m-am simit foarte bine, nu am avut probleme cu respiratia desi iar sunt in plina alergie.

 

michelle , bafta cu renovarile!!!

mersi.

 

Luni nu am a reusit sa ajung la sala. sper sa imi fac timp astazi....dar nu stiu...sunt fff ocupata si deja obosita dupa atita miscare sus, jos prin casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reușit sa ajung la sala , am înotat cat sa nz relaxez un pic. Am fost și in jacuzzi dar mai mult de 10 min nu pot sa stau ... ma apuca moleșeală și parca mi e rău.

ce bine ca nu am cumpărat un jacuzzi ca nu e de mine... nu am nici un fun și nici nu pot sa spun ca ma relaxez... abia aștept sa ies.

william e înnebunit, sta și se marineaza . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Ieri am alergat si eu cu gandul la pandemie si la faptul ca baiatul meu implineste 21 de ani - nu imi vine sa cred cat de multi ani au trecut. Dar si cu gandul ca nu ma pot vedea cu el.

 

Si mi-am facut un record personal = am alergat 6.5 km.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ieri am alergat si eu cu gandul la pandemie si la faptul ca baiatul meu implineste 21 de ani - nu imi vine sa cred cat de multi ani au trecut. Dar si cu gandul ca nu ma pot vedea cu el. Si mi-am facut un record personal = am alergat 6.5 km.

 Ce vârsta frumoasa! La mulți ani cu multă sănătate și împliniri ! 
cum se descurca cu viata? A început facultatea in persoana , se vede cu prieteni?

Bravo asta da record! 

 

Eu nu am reușit sa merg astăzi la gym. Poate imi fac timp maine ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...