Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

De careva zile muncesc la servici și prin casa ... nu am avut timp de gym sau plimbări.
In pauza de cafea stau in terasa și ma bronzez( am nevoie de vit D. ) In fata terasei am niște portocali și Mandarini...plini de flori și fructe. Te îmbata mirosul

Am mai curățit și schimbat niște plante prin curte... dar mai ușor cu grădinăritul in primăvara asta .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa muncesc in gradina, dar nu am , stau la bloc. Dar m-am dus la sala, am mers rapid pe banda si am facut exercitii de mobilitate, devin din ce in ce mai necesare, ca nu vreau sa ruginesc in curand.

Cu mancatul zilele astea am cam intrecut masura, dar este hormonal, urmeaza curand zilele in care abia pun ceva in gura.

Simt un mare dor de natura, sa vad o intindere mare de cer, verdeata si viata de dincolo de betoane. Asa ce va invidiez pe cele care puteti face drumetii dese in astfel de locuri!! Dar ma si bucur pentru voi, nu sunt doar negativista :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Am reusit ieri program de gimnastica  [aerob] , greu cu pauza asa mare, dar e un inceput. Plus o plimbare de aproape o ora.

 

E frumos cu natura, [:I] , eu stau in app, dar putem iesi imediat la pista ciclabila, plimbare. Avem si un parc cu teren de baschet, fotbal. 
Bonus o terasa mare, pot face gimnastica, yoga, pot pune plante. 
La gradina, oricat de frumos este, e mult de munca.

 

un week end frumos si plin de miscare. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...