Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Buna dimineata, 

 

Va las un reportaj despre inaintarea in varsta si pierdera muschilor. E putin lung, dar f interesant.
In 12 saptamani, cu antrenamente de trei ori pe sapatamana poti pune un kg de muschi.

In plus, nu e niciodata prea tarziu sa te apuci de miscare. Cand incepi sa imbatranesti muschhi astia sunt f importanti pt mentinerea echilibrului si pt calitatea de viata.

https://www.youtube.com/watch?v=HjImozl5zHg

Ieri abdomene si exercitii cu gantere pt brate.

Zilele urmatoare o sa fie program aglomerat. Nici vremea nu e extraordinara, dar s a mai ameliorat putin.

 

o zi miscatoare  [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

anda - nu stiu ce s- a intamplat - am cautat si eu ce vazusem ca postase didalex si nu am gasit - doar nu sunt nebuna - .... 

 

Am incercat si eu ieri abdomenele alea - sunt f grele - insa mi-am zis ca nu ma las - azi le incep iar dar ma pregatesc de un run de 5 km ca e soare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka02, asa e, avem.nevoie de muschii astia, trebuie avut si asta in vedere.

 

Aici au inceput ploile ... uf, dar am gasit timp de sala, am febra la picioare, desi nu am facut decat cateva exercitii, dar cu greutati.

 

Abdomene nu prea imi vine sa fac, nu stiu de ce imi sunt asa nesuferite. In schimb, incerc de cate ori imi aduc aminte si sint in picioare, sa stau cu burta cat mai dreapta, i tinsa , cum sa explic, nu supta cu vreun efort, dar usor tensionata. Sper sa imi intre in obisnuinta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...