Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare Cap.5


Recommended Posts

Dap, am fost, am alergat norma... dar am descoperit ca... gatitul e periculos :)) am ramas semi intepenita cand am scos o tava grea din cuptor...stateam rasucita si bang! Am sucit fibrele... nu e mare chestie, dar ma gandeam la cei accidentati la sport, la mine nu e cazul, nu e nevoie nici macar sa ies din casa :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 776
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi, stau de 2Km de lucru, deci da, sunt aproape. Deci nici macar nu ajunge sa merg numai pana la lucru si inapoi pe jos, musai sa fac pasi in pauza de pranz :).

 

Marti a trebuit sa merg cu masina si seara nu am facut nimic. Au venit ai mei ieri dimineata asa ca am facut de mancare :). Prin urmare am facut numai 4000 de pasi. Ieri din cauza unor probleme organizatorice + miercuri (nu lucrez miercurea) + ai meu proaspat veniti, 7500/

Prin urmare azi si maine trebuie sa recuperez 8500 de pasi. O sa reusesc ca maine nu lucrez si am prevazut sa merg cu mama prin oras hai hui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma eu nu vreau sa fiu gica contra, dar dacă ești slab asta nu înseamnă ca ești și fit. Așa cum sunt și persoane mai plinuțe care sunt antrenate și in forma.

 

Ieri am fost la piscina , cred ca numai apa aia rece arde niște grăsime  [:-)))]

 

Azi e super afara, soare. Ma duc cu cei mici la cumpărături , sa vedem câți pași facem. 

 

Un week end miscator  [flo2] va doresc 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici vant afara, dar la sala ar fi mers, foar ca eu iar am avut interventie la masele si ma fatai cu dureri prin casa, ca nu vreau nici sa abuzez de pastile de calmare. Iau, dar incerc sa trag de timp intre ele cat de mult pot... asa ca nu aveam chef de nicio sala, de bataiala.

Abia astept sa termine cu lucrarea asta si gata, mai trec doar de rutina!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O saptamana eficienta sa aveti!

 

Eu am reusit ieri sa ma strecor printre reprizele de ploaie si sa facem o tura prin padure. Cam 5 km am mers dar eu iar am avut o eroare la traseul inregistrat pe telefon.

Am vrut s aurcam pe un mic munte dar am renuntat pe la 3/4 din inaltime. Era prea abrupt traseul acela si a inceput grindina. Pana am coborat s-a oprit dar nu am reuluat urcarea ca nu mai aveam timp.

 

Iar azi am venit cu bicicleta la serviciu. Fix 9 km de acasa pana aici. Am prins curaj ca am vazut ca nu e vant si nici ploaie. A fost insa cam frig. M-am dat jos de doua ori sa imi frec putin mainile si picioarele. La noi e vacanta saptamana aceasta si poate mai prind momentul sa fac miscare acasa-serviciu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...