Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Osul, POS-ul si amorul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 975
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana multumi de capitol nou!

 

Silvi, sanatate, sa dai de cap durerilor. Si eu zic ca are legatura cu coloana.

 

Intrebare pentru fetele din tara. Ati vazut prin vreo librarie din orasul vostru sau aveti pe acasa "Olguta si un bunic de milioane"? Ii trebuie lu fiu-meu la romana si nu o gasesc nicaieri. La cele 5 biblioteci de la noi nu reusesc s- prind, probabil au cate un exemplar si o fi vreo cerere in programa de a 5a pe la toate scolile!?!

La librarii, nici fizic,  nici online.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi

Upright GO 2™ Posture Trainer White URF01W-IN - Best Buy

dispozitivul se numește Upright.

E bun, dar noi a trebuit sa îl dam înapoi pt ca după 3 sapt a făcut o reacție alergică. I au apărut bubițe in locul ăla cred ca de la substanța din adeziv.

 

edit 

William are piele mai sensibilă de fel.... poate si din cauza asta 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pentru fetele din tara. Ati vazut prin vreo librarie din orasul vostru sau aveti pe acasa "Olguta si un bunic de milioane"? Ii trebuie lu fiu-meu la romana si nu o gasesc nicaieri. La cele 5 biblioteci de la noi nu reusesc s- prind, probabil au cate un exemplar si o fi vreo cerere in programa de a 5a pe la toate scolile!?!

La librarii, nici fizic,  nici online.

 

Roli, uite la prăvălia de lângă mine zice că o au:

https://www.pravaliacucarti.ro/literatura-universala-2/olguta-si-un-bunic-de-milioane-1.html

 

Dacă nu reușești să o comanzi, să îmi spui, mă duc până acolo să văd dacă o au fizic și ți-o trimit.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crazy day!

Azi noapte William s a sculat pe la ora 3 ca ii curge singe din nas... nu s a oprit 20 min. De dimineața de pe la 9 ma pomenesc cu texte ca ii vibrează pulsează venele pe la picioare jos la glezne... tot continua de vreo 1 ora și jumate . L am trimis la asistenta dar asta era grabita și i a spus ca e de la creștere ....

A fost și in stres cu un test la chimie la prima ora, ieri a învățat vreo 5 ore .. e f obosit.

copiii voștri adolescenți au avut așa simptome ??

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...