Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Osul, POS-ul si amorul


Recommended Posts

neata buna

 

 

informaticianul junior are tot sambata olimpiada la engleza.. ca de, el la de astea se duce :)) (a fost la bio acum 2 saptamani).

 

michelle, putea sa curga sange din nas si de la aer prea uscat. a doua a fost probabil un mini atac de panica. tot ziceai tu ca era relaxat tare Will :)

 

 

bravo, success la olimpiada.

 

si de la atac de panica ii pulseaza venele la picioare?  da, si eu cred ca fost aerul prea uscat in camera lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 975
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am vazut Parasite cand a aparut - interesant, dar nici atunci n-am priceput de ce a fost atat de laudat, nici acum nu prea inteleg cum de a luat Oscarul. dar asta-i doar parerea mea.

 

sanatate multa bolnaviorilor! [pup]

Nu e numai parerea ta.

Si eu l-am vazut atunci cand a aparut la insistentele Silviei. Ei i-a placut foarte mult si m-a batut la cap sa il vad.

Parerea mea e ca nu e de Oscar si nu a meritat efortul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am luat mai multe chestii de la Jysk. Mobilier mic, saltelele de pe patul  matrimonial de care suntem fffff incantati.

 

Azi dupa ce ne-am chinuit sa caram, sa  desfacem salteaua  pentru patul fii-mii, sacrilegiu!!! Nu e de 140/200 cum scrie pe eticheta si cum aveam nevoie. E de 144/190.

husa ei e in schimb la dimensiunile normale.

 

Maine trebuie sa ne chinuim sa o ducem inapoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

i noi nu l-am lasat niciodata pe Pepper la hotel, mi se pare groaznic sa stea intr-o cusca sau camera si sa -l scoata afara de citeva ori pe zi....

[:-)))] pai si acasa tot intr-o camera sta (living) si-l scot de 3 ori pe zi la plimbare. Mie nu mi se pare groaznic, ba chiar il invidiez cand el doarme cu burta-n sus iar eu iau vantul in piept. [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] pai si acasa tot intr-o camera sta (living) si-l scot de 3 ori pe zi la plimbare. Mie nu mi se pare groaznic, ba chiar il invidiez cand el doarme cu burta-n sus iar eu iau vantul in piept. [smulgpar]

 

...nu stiu parerea mea….ma refeream izolat intr-o camaruta mica.

pepper nu sta niciodata intr-o camera inchisa. 

cei drept ca au o viata dulce. si la noi toti il invidiaza pe Pepper, ca el sta acasa cu mami, e iubit, mangaiat cand ei se duc la scoala/ service dis de dimineata. 

o data cand ploua mai rau (se intimpla rar), William imi zice "pe pepper nu l-ai da afara,  cum de pe mine ma trimiti la scoala prin ploaia asta?" [:-)))]

 

avem canapele din piele pe care el le-a folosit mai mult decit noi. la fel masa din dining f rar folosita de noi,  se urca pe ea sa vada pe geam afara... [smulgpar] apoi plange ca nu se poate da jos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am luat mai multe chestii de la Jysk. Mobilier mic, saltelele de pe patul  matrimonial de care suntem fffff incantati.

 

Azi dupa ce ne-am chinuit sa caram, sa  desfacem salteaua  pentru patul fii-mii, sacrilegiu!!! Nu e de 140/200 cum scrie pe eticheta si cum aveam nevoie. E de 144/190.

husa ei e in schimb la dimensiunile normale.

 

Maine trebuie sa ne chinuim sa o ducem inapoi.

 

Sper sa schimbati usor, la cate peripetii ati avut cu mobila, usile, electrocasnicele etc

 

Ma bag sa zic ca aici un pat de 140 e matrimonial :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa schimbati usor, la cate peripetii ati avut cu mobila, usile, electrocasnicele etc

 

Ma bag sa zic ca aici un pat de 140 e matrimonial :)

eu ma bag sa zic ca dorm intr-un pat de 200/200 [:-)))]

 

(si da, ar cam trebui sa-i schimb salteaua; sper sa n-am peripetii cu dimensiunile [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

ce bine ca nu ma auziti cum vorbesc [:)] si cum tusesc [batcap]

deabia astept sa se termine programul si sa plec acasa.

 

Ella, drum bun Marciei! Cat sta departe? Sanatate fratelui tau...toate se prind de el. 

 

Viviana, incet, incet termini de asezat cuibul! sper sa se rezolve cu salteaua. 

 

si noi am avut in dormitor un pat imens 220/200 cu rama, foarte frumos dar care ocupa prea mult, dar pentru ca ne era prea drag l-am dus la socri. doarme soacra in el si ii place tare! acum avem unul 160/200 si e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Silvi, mercic  [flo2]  [flo2]  [flo2] Marcia e plecata 2 saptamani..cand revine doar in franceza vorbim toti 3...vrea si Marco sa exerseze. 

 

Noi avem box spring bed, 180x200...bine ca partile de jos sunt din 2 bucati fiecare, 90x200..ca altfel nu puteam sa-l urcam la etaj ...toper-ul e de 180x200, pe-asta tb sa-l schimb in curand.

 

Am fost la dermatologie si e totul ok..urmatorul control peste 1 an si jumatate.

 

Azi iar merg cu fratelo la urgenta, i s-a infundat tubul de la cateter  [zirea] am sunat la asistenta de la chirurgie (pe care o stiu si care e tare, tare draguta..i-am trimis si flori) si ne-a indrumat spre urgenta...tb un medic sa-l vada si sa decida, e un cateter special (il are in bratul stang pus)...asa ca am liber dupa-masa...oricum nu prea aveam chef de munca  [:D]

 

Weekend fain sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...