Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Administrators

Asadar, noi mamicile am trecut prin era forumului de discutii. Pe vremuri forumul DC era extrem de popular si era locul unde te putei intalni chiar cu oricine.

 

Apoi a venit Facebook- unde fiecare s-a intalnit cu fostii colegi de scoala, de gradinita, vecina de pe strada, politicianul de la PSD si foste flame. Acolo erau si copiii nostri.

 

Apoi au venit acolo si bunicile copiilor nostri. A fost momentul in care adolescentii au emigrat pe Snapchat. 

Apoi ei au lasat Snapchatul pentru a se muta pe Instagram. Acolo e mai fain, elegant, poze  - fara conspiratii, stiri fake, gandul zilei si lume tot mai geriatrica.

 

Intre timp insa - hei - a apart Tik Tok. Am tot aflat despre asta de la altii si ca sa vad ce e - mi-am facut cont.

 

Hauleu - ce e acolo. Pirande din Caracal care danseaza, celibatari indieni care dreseaza cobre, bebelusi care danseaza si o gama infinita de pisici super dulci.

Una peste alta, o menajerie obositoare - insa distractiva.

 

Intre timp insa, multi parinti revin pe forumul DC.  Dialogul e molcom. Am invatat sa ne combatem prietenos, sa ne apreciem calitatile si sa relativam ...Au trecut 20 de ani insa parca timpul e al nostru, aici. Ramanem aceeiasi parinti insa mai intelepti cu niste ani.  [flo2]

 

Va invit sa va faceti cont pe Tik-Tok,  [batcap]  [:-)))]  [pk]  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...