Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Celule stem pentru cresterea unui nou dinte!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marius... Ntz-ntz-ntz... era vorba de verde! Verde, nu rosu.... ce naiba?!?!

 

Supeficialitatea de care dai dovada in amestecatul culorilor la acest subiect ma face sa cred ca nici intelectul dumneatale nu e capabil de "abstratizare"...

Fiecare cat il duce capul..daca din tot ce am zi-s,tu teai rportat doar la o greseala de redactare.Te invit sa o faci in continuar.e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveam de gand sa il pastrez.Superficialitatea prin care a tratat subiectul nu mi-a dat speranta unui intelect capabil de abstratizare

Mi se pare ca sunteti frustrat si va varsati nervii pe interlocutori. Eu as fi fost interesata sa ne oferiti mai multe detalii, eventual niste linkuri. Dumneavoasta ati fost superficial in prezentare. Apelativul "iubirica" intareste ideea ca nu doriti sa ne ajutati, folositi forumul sa va varsati frustrarile, o persoana care cunoaste asa bine cum pretindeti subiectul, ar face bine sa nu ia in derizoriu un interlocutor, sa vorbeasca despre subiect si sa combata mesajul, nu mesagerul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu suparati omul, ca isi ia dintii stem si pleaca, ramanem cu buzele.umflate pe-aici, si -asa ne plictiseam...

Domnule , va rog, nu-i luati in seama pe colegii mei, continuati prelegerea, expunerea si prezentarea acestor noutati, de mult nu am mai intalnit astfel de exemplare deosebite. De la mine aveti un Da

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca sunteti frustrat si va varsati nervii pe interlocutori. Eu as fi fost interesata sa ne oferiti mai multe detalii, eventual niste linkuri. Dumneavoasta ati fost superficial in prezentare. Apelativul "iubirica" intareste ideea ca nu doriti sa ne ajutati, folositi forumul sa va varsati frustrarile, o persoana care cunoaste asa bine cum pretindeti subiectul, ar face bine sa nu ia in derizoriu un interlocutor, sa vorbeasca despre subiect si sa combata mesajul, nu mesagerul.

Ma irita prostia unora ca i-au in derizoriu tot ce nu cunosc.Sunt ca si taranul ala cand ii dai "ceva facut  la oras"nu stie sa il folosesca si il arunca la caini.Cat despre urmatorii interlocutori sa fie concentrati pe subiect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...