Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Militantii anti-vaccinare, de ce asa de inraiti?


Recommended Posts

Lucrurile nu sunt intotdeauna alb  si negru. Job-ul a venit ca o manusa pentru o dorinta veche din copilarie.

BTW - nu exista vaccinuri pentru toate bolile   din Africa. Pentru malarie, ebola, marburg nu exista. Si in afara de febra galbena celelalte vaccinuri cerute sunt cele pe care le-am facut in copilarie.

cum asa? planeta nu s-a inchis cand a fost ebola in africa acum 5 ani,  si nu au inventat nici un vaccin?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 months later...

Lemne pe foc (pentru discutie). Am gasti un video interesant in legatura cu noile tipuri de vaccinuri. Noile vaccinuri nu mai sunt cele clasice ci sunt "destepte" de exempu DNA si mRNA vaccin, care sunt total diferite de metoda veche. 

 

Deci cine vrea sa se vaccineze pentru Covid-19, succes.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hGrp5zsqi60

 

Cine are ochi sa vada si cine are urechi sa auda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, chiar lancezea subiectul asta.

 

Toni2015, eu ma bucur ca ai postat video-ul, e interesant. Mie mi- a dat sperante ca nu unul, ci cel putin trei vaccinuri anti Covid- 19 vor fi gata intr - un viitor apropiat, poate chiar pana la sfarsitul anului, cel putin unul din ele. Nu m- a ingrijorat nimic din informatia prezentata de cei trei cercetatoti, poate pentru ca am studii superioare stiintifice si nu m-au speriat termenii ADN si MRNA, pe care observ ca i - ai scos in evidenta.

Putem adanci discutia daca vrei, daca tu ne explici ce anume este periculos in aceste noi vaccinuri. Sa nu zici de adjuvantul pe baza de aluminiu din unul din ele, ca s- a mai rasdiscutat despre asta. Ceva nou?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lemne pe foc (pentru discutie). Am gasti un video interesant in legatura cu noile tipuri de vaccinuri. Noile vaccinuri nu mai sunt cele clasice ci sunt "destepte" de exempu DNA si mRNA vaccin, care sunt total diferite de metoda veche. 

 

Deci cine vrea sa se vaccineze pentru Covid-19, succes.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hGrp5zsqi60

 

Cine are ochi sa vada si cine are urechi sa auda.

De parca cine se uita la filmulet are si cunostiintele necesare sa faca diferenta intre vaccinurile "clasice" si cele "destepte".

DNa si  mRNA vaccin cred ca sunt inca un mister pentru tine, care dupa numai 15 minute de explicatii tragi tot felul de concluzii.

 

Deci degeaba ai ochi si urechi daca lipseste pregatirea in domeniu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...