Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce facem în situații de criză - COVID 2019


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand spunem că ar trebui să steie în casă nu o facem din dispreț față de ei ci pentru  că ne facem griji pentru ei .

 

eu imi fac in primul rand griji pentru mine, acum, pentru ca aveam o programare la un cabinet privat pentru o afectiune de-a mea si mi-a fost anulata pentru ca nu se mai efectueaza consultatii in aceasta perioada. si nu e singurul cabinet privat care a ales asta. daca tratamentul nu ma mai ajuta, imi este efectiv groaza de UPU in aceste momente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

eu imi fac in primul rand griji pentru mine, acum, pentru ca aveam o programare la un cabinet privat pentru o afectiune de-a mea si mi-a fost anulata pentru ca nu se mai efectueaza consultatii in aceasta perioada. si nu e singurul cabinet privat care a ales asta. daca tratamentul nu ma mai ajuta, imi este efectiv groaza de UPU in aceste momente.

 

ai sa fii surprinsa, in UPU fluiera vantul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

eu imi fac in primul rand griji pentru mine, acum, pentru ca aveam o programare la un cabinet privat pentru o afectiune de-a mea si mi-a fost anulata pentru ca nu se mai efectueaza consultatii in aceasta perioada. si nu e singurul cabinet privat care a ales asta. daca tratamentul nu ma mai ajuta, imi este efectiv groaza de UPU in aceste momente.

Eu sunt însărcinată și trebuia să merg la ginecolog dar a anulat  programarea ,având o sarcină cu risc îmi fac griji într-un fel dar nu am ce face decât să stau acasă și să sper că totul va fi bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...