Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Astazi am fost putzantel pana la farmacie. Cu fii-mea. Intram cate 2, unii cu masti si manusi. Cerem, platim cu cardul, plecam, riscam o gluma, radem cu farmacista.

 

Mega  Image ne asteapta. Clienti putini, personal  cu masti si manusi. Din ora in ora dezinfecteaza. O tanti cu igienol in mana sterge toate produsele de pe rafturi. la coada stam la 1m unul de altul. Pe strada nici  tipenie.

 

fii-mea se plictiseste.

O strig: vino sa plantam patrunjelul si leusteanul. A tzasnit ca la comanda si ce claca am mai facut.

Ii trimt  mesaj: hai sa scoatem pubela ca mainne vine gunoiul.  Intr-o secunda a fost jos.

 

Am o prietena care sta la 2 case mai incolo. Disperata si infricosata rau de tot. Nici macar in curte nu ma primeste. I-am aruncat niste Relaxirem peste gard sa nu  faca  vreun atac de cord de atata panica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 966
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

in arest..si mancare la 3 zile,maxim ceva aruncat/ zi...

 

va pup in noua casuta! e safe aici  [flo2]

 

L.E.

 

maxim o data pe zi, la 3 zile voiam sa spun...si aia ceva frugal. doar cat sa le aminteasca de ce se afla in situatia aia ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da! Asa e... Oare nu s-ar putea carantina cate unii in arest...? Zic si eu... pentru 30 de zile, numai bine...

 

Da,da. Sau sa le puna bratari la picioare si cand parasesc perimetrul sa-i curenteze.

Cat de prost poti sa fii?

 

Iaca ca prostia nu are limite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...