Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Distanța dintre părinți și copil


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut mămici!

Citind toate comentariile și experientiile părinților, mă conving că am luat decizia corectă. Viața sigur va fi acum mai colorată în fiecare zi și mai plină de dragoste, datorită muncii Biotexcom, tot ceea ce au făcut pentru mine, sprijinul cu îndoielile și temerile mele, a fost pur și simplu incredibile și revigorante. Viața este cu siguranță diferită după aceste servicii incredibile! Având un traducător de la început până la sfârșitul procedurii mele, sprijin din partea clinicii, cazare excelentă la Hotelul Veneția, plus succesul programului de acest gen și cea mai incredibilă parte dintre toate! Nu voi uita niciodată munca, grija și atenția tuturor fetelor de la Biotexcom! Mulțumesc că mi-ați făcut visul să fie real !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sunt nespus de recunoscătoare pentru FIV-ul nostru reușit, pentru bebelușii minunați. Ne-am dorit foarte mult copii și, cu diagnosticul nostru, a existat o singură opțiune - FIV. Ne bucurăm foarte mult că am ales clinica BioTexCom. În urmă cu două săptămâni, copiii noștri s-au născut, nu am îndrăznit să scriu o recenzie înainte de naștere, mi s-a părut incredibil că vom avea în sfârșit copii! Nu mi-a venit să cred. Dar iată-i, unul lângă altul. Aceasta este fericirea noastră! Mulțumesc. Profesionalismul dvs.,sprijinul și ajutorul ne-au făcut fericiți și vor face mult mai mulți părinți fericiți. Vă doresc succes și o plecăciune profundă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Și eu sunt foarte recunoscătoare medicilor clinicii BioTexCom pentru contribuția lor la nașterea copilului nostru. După lungi vizite la medici, am fost dezamăgiți și, în același timp, confuzi. Ne-am pierdut speranța de a deveni o familie adevărtă. După ce am căutat clinici pentru FIV, eu și soțul meu ne-am oprit la clinica din Ucraina BioTexCom și nu am regretat. Datorită medicilor acestei clinici, profesionalismului lor, avem iubita noastră fiică. Suntem foarte fericiți!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Bună mamici! 

După un an ce încercări să rămân insărcinata și avorturi spontane și investigații la medici,  mi s-a spus că am sindromul Asherman și nu pot să port copii... Deci sunt foarte disperată, fiindcă eu și soțul meu dorim copii ft mult! 

Citisem articole despre clinica Biotexcom, care se afla in Kiev. deci să înțeleg că a-ți trecut tratamente acolo? Sunt de încredere? Mersi anticipat! 

Pentru mine, aceasta este singura clinică în care pot avea încredere. Să nu vă faceți griji, veți fi examinată și, în funcție de diagnosticul dumneavoastră, va fi ales un tratament sau un program potrivit pentru dumneavoastră. Exact așa s-a întâmplat în situația mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...