Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa va traiasca mamele sarbatorite! Sa le iubiti si sa le pretuiti si sa le-o aratati cat inca le aveti langa voi  [flo2]

 

Frumoase poze, Shtrumphi, pacat ca nu se poate trimite si mirosul online [:)].

Liliacul de la mine din curte are boboci, dat mai dureaza cel putin o saptamana pana infloreste. Azi a ploua, apoi a fost lapovita, apoi a nins ... acum mai ploua. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau reteta de cozonac, desi am facut deja comanda ma mananca sa incerc, daca nu de Pastele asta, candva.

aici reteta:

Doua tips:

La faina, trebuie sa simti aluatul la mana, stii ca fiecare faina e diferita, trebuie sa nu fie nici prea moale nici prea tare. Eu pun intai cat scrie, si apoi mai adaug sau nu functie de cum il simt.

si il pun de 2 ori la framantat.

Eu anull asta nu fac, ca mi s-a stricat masina, si astept reducerile pt un asistent din ala scump :))

 

Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La primele iesiri ale sotului la cumparaturi am spalat si eu cu un burete imbibat cu domestos toate ambalajele, clanta la usa de la intrare pe care a pus mana... apoi m-am calmat. I-a dat soacra'mea manusi si masca, le da jos cand se da jos din masina, inainte de a intra in casa. Am instruit copiii sa rastoarne din ambalaje in castroanele de acasa, sa arunce ambalajul si sa se spele pe maini inainte de a manca (rontaielile lor pe care le mancau din punga ma ingrijorau de am ajuns sa le spal) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Corina zici ca e ok sa scriu cu creion si sa sterg?Am auzit de atatea amenzi date aberant, ca mi-e si frica. Treaba e ca noi nu stam in oras si iesirile inseamna de fapt iesire din localitate.

 

Daca iesirile voastre au traseu identic de fiecare data, da, poți modifica data declaratiei. 

Uite aici, ultima intrebare:

https://stirioficiale.ro/informatii/update-q-and-a

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphita, mulțumesc de liliac! E floarea mea preferata, înflorește in Ro de ziua mea, mereu primeam liliac. Aici înflorește exact o luna mai târziu...

 

Roli, și eu fac aluatul de cozonac numai la mașina de pâine. Eu de fapt de asta am luat mașina de pâine :). Am încercat de câteva ori sa frământ cu mâna și nu a ieșit...de când am mașina, iese de fiecare data. 
 

Am făcut maraton de curățenie azi. Am reușit tot ce mi-am propus. 
 

Mâine e rândul florilor și a grădinii. Și a cursului de pictura! Ce dor îmi e, a fost pauza 3 săptămâni... 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...