Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

Eu am timp liber mult mai putin de cand suntem toti acasa. Fac mancare mai multa, curatenie mai des, frecvent vine cate un copil sa ma intrebe cate ceva.

Cainele il plimb mai mult, parcul in care mergeam e invadat de oameni care lasa mizerie iar cainele de cand e castrat e la regim alimentar si a inceput sa adune de pe jos. Asa ca il scot dimineata la alergat iar seara la plimbare impreuna cu sotul cate 4-5 km. N-am timp sa ma plictisesc.

 

La multi ani mamicilor voastre!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu asta n-o inteleg; adica daca cineva chiar ar vrea sa se duca la parinti, de exemplu, eu zic ca poate lua cateva alimente si cateva sticle de apa si sa i le duca, si gata, e in regula - ca nu urca nea politaiu' cu tine sa vada daca le lasi la usa sau ramai si tu acolo.

 

Păi nu te poți duce cu toată familia să duci alimente, nu? Se duce o singură persoană.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, Mihaela, merci pentru retete.

Eu fac cozonac de ani de zile dar e tricky cateodata iese alteori nu. Am o problema cu aluaturile dospite.

 

La noi se gasesc flori la supermarket si la...farmacie. Ma rog nu cine stie ce deobicei buchete oribile. Dar am gasit violete africane care imi inveselesc pervazul si o planta cu floricele rosii care am uitat cum se numeste.

S au redeschis pepinierele insa, nu pentru public inca, in curand. Ca deobicei in jur de 1 mai toata lumea isi cumpara floti pt gradina si jardiniere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Masina mea de vase s-a stricat de ziua sotului, pe 30 noiembrie. Ne-am invartit in ianuarie prin magazine si pe site-uri, dar nu am luat nici una pana la urma. Asa ca eu spal de mana ... tot de 2 ori pe zi. Ma mai vede barbatul trantind si vine sa le spele el uneori . Asa ca fiti fericite ca spala masina, chiar daca mai des ca inainte! 

 

Ella, ma bucur ca fratele tau e mai bine. Pana la urma a venit si nepotul in Elvetia? A renuntat la scoala in tara si s-a inscris acolo? 

 

Ieri dimineata m-am simtit ca la poalele Alpilor : in prim-plan copaci infloriti, pe dealurile /muntii din jur era zapada. Azi e soare si destul de cald. 

 

Pun si eu poze sa imi laud florile, totusi, ca prea sunt frumoase. Curtea insa (inclusiv gazonul care acum e smocuri de iarba si buruieni mai mult decat gazon) e plina de papadie inflorita. 

 

 

post-8889-0-90568400-1587039033_thumb.jpg

post-8889-0-82504100-1587039271_thumb.jpg

post-8889-0-09777700-1587039643_thumb.jpg

post-8889-0-04543800-1587039890_thumb.jpg

post-8889-0-09083300-1587040452_thumb.jpg

post-8889-0-33597200-1587040503_thumb.jpg

post-8889-0-01252500-1587040696_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...