Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

 

 

Marion, sunt zambile? Netăiate din cauza crizei?

 

Da, zambile sunt...pacat ca nu am putut fotografia mirosul. Sunt crescute pentru a se comercializa bulbii.

Sunt multe terenuri cultivate cu narcise, zambile si mai ales lalele. Aprilie e luna mea preferata, nu ploua foarte mult si e o explozie de culoare.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bun gasit la capitol nou!

 

Ce de sarbatoriti ieri! La multi ani cu sanatate tuturor, printre ei si sotul meu!

 

I-au confectionat copii o ghirlanda, i-am facut tort si fursecuri.

 

Ieri am vazut comedia Miami Bici,  m-a mai scos putin din starea naspa....mi-am propus sa fac si exercitii de inviorare/ relaxare dupa multele ore de stat/lucrat in fata calculatorului.

Nu ma misc mult in perioada asta si se vede...ma dor toate cele.

 

Cam atat de la mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit de tuns pe aici așa că ieri am scos și eu mașina și l-am tuns pe al meu, cam prea scurt pentru gustul meu dar așa a ieșit. 

 

Iar în dimineața asta mi-am băgat și eu mașina în plete, că deja mă enervau și acum am un pixie cam nereușit [:-)))] , dar o să crească. E scurt la spate (unde nici nu mă văd și am constatat că nici nu am o oglindă mică prin casă [batcap] , ca să pot să mă uit cum a ieșit) și mai lung și inegal în față.

 

Pentru începători chiar că e suficient, oricum nu ne vede multă lume  [:D] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

azi nu mai e soare, e vreme de stat sub plapuma  [nani]  Azi Mr. cica e liber, dar de la 8 e pe telefoane, de a trezit-o si pe Miss de atata trancaneala. Boris a ajuns la spital aseara si cred ca se agita apele prin Downing Street. Eu m-am culcat aseara si trezit azi cu o migrena urata, nu trece cu nimic. Beau cafeaua si apoi am de mers la posta sa trimit cadoul socrului si la supermarket sa cumpar fructe, legume, lapte si oua. 

 

 Ma doare rau de tot soldul drept, dupa gradinareala mea de sambata s-a accentuat durerea ca ma durea si pana atunci, desi nu l-am fortat cu nimic. Nu stiu ce sa fac ori nu cu soldul asta ca m-am saturat de prin iarna tot asa o tin. 

 

Astept sa termine Mr. cu telefoanele sa o las pe Miss cu el si eu sa ma duc afara pana nu incepe ploaia mai tare. 

 

Lauranico, sa iti traiasca sotul multi ani sanatosi si fericiti! [cheers] 

 

O zi buna! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...