Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

 Dacă Trump va câștiga alegerile , nu va fi ca are semnătura pe câteva cecuri , va fi pt ca nu are nici un oponent mai de doamne ajuta. 

 

Draga mea ,dupa parerea mea pana si un caine dresat sa nu faca pipi pe covor e un oponent mai de doamne ajuta! 

http://www.msn.com/en-us/video/other/trump-wonders-if-injecting-disinfectant-into-someones-body-could-kill-virus/vi-BB136VXO?ocid=sf2&fbclid=IwAR0RRk1h5gu5yCM80Ac6slWUplKgkSfzsar8GISzZo44wUZ_WR1TQR-oT-0

 

Dupa cate pareri medicale a avut in ultimele luni ma intreb daca o sa ceara si permiul nobel pt medicina. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trump e farmacistul  anului. Am decretat!

 

Ieri am iesit cu fii-mea in sat la Mega Image sa-si cumpere tigari.

Am cumparat  o gramada de alte chestii si am uitat sa cumparam tigari.

Am ajuns acasa ne-am dezinfectat bine si am pleccat din nou.

Lume destul de putina. Cativa iesiti la alergat cu copiii pe strazi laturalnice. Masini tot asa putine.

La farmacie aveau masti si manusi si dezinfectant.

Deci se cheama ca am avut o aventura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam sa ma reapuc de fumat!

Ceaiul de salvie l-amlasat la bucuresti!

 

Dar pana atunci am sa beau mult gin-tonic ca doar apa tonica are chinina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, din numarul total de morti de virus in Quebec, in jur de 90% sunt proveniti din casele de batrani.

In Romania, ca numar de infectati impartit pe intervale de varsta, cei mai multi sunt din intervalul 40-49 ani. 

Pentru ca inca sunt relativ putini decedati in 24 de ore, ni se comunica si detalii despre cei morti. Cand citesti "deces nr 540 : femeie, 30 ani, fara antecedente patologice " sau " barbat, 53 ani, comorbiditati: hipertensiune "  sau 'femeie, 37 de ani , comorbidiati : obezitate" , ai tentatia sa iei foarte in serios boala asta si da, sa stai in casa sperand sa scapi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam sa ma reapuc de fumat!

Ceaiul de salvie l-amlasat la bucuresti!

 

Dar pana atunci am sa beau mult gin-tonic ca doar apa tonica are chinina.

 

foarte bun, ai vazut? pacat ca WHO ne-a taiat macaroana, ne-a zis ca bautul de alcool nu ne ajuta la protectie. hic [:)] (si noi care ne pregatisem.... :)))) )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine.

Copii au reinceput usor-usor lucrul la romana si matematica. Sunt suprata pe Rares ca mornaie, comenteaza, o lalaie, nu vrea sa lucreze, nu se concentreaza si face numai ca sa scape ... Toata perioada asta i-a scos din ritm si din motivatie si din tot. Sunt suprata pe profesoara lor de romana ca de la 11 martie nu le-a dat absolut nici un mesaj, nu le-a zis absolut nimic, ne si intebam daca mai traieste... Cea de matematica faca o sedinta pe saptamana, eu trebuie sa fiu si meditator si profesor-corector si psiholog si  de toate. Iar la sfarsit daca iau copiii note bune la examen e, desigur, meritul scolii, daca iau note mici e , desigur, vina lor si a familiei. 

Nu va mai zic ce ganduri am la adresa ministrului educatiei ... 

 

Imi pare rau ce treceti prin asa situatie. [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru aprecier, sunteti niste dragute  [il]  [pup]  [pup]  [pup]

 

Viv, am inteles cu Putin, multam. Inainte ascultam stirile la radio dar de cand stam fortat acasa caut pe net stiri la 2-3 zile si in principal despre covid si reguli in UK. Restul lumii-doar din ce ma mai conversez cu gagicile pe discord si de la cunostinte, asa aleator.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...