Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua buna! 
 

Azi am făcut curat in curtea din fata caselor, cu vecinii. A fost plăcut sa ne revedem, sa povestim puțin. 
 

E soare și frumos, al meu pregătește grillul, eu pregătesc carnea și salata :). 
 

M-am relaxat puțin, am fost tare stresată ieri, am dormit prost. Mult de munca, apoi vestea cu mama colegei. E internata, ieri am primit analizele ei. 

 

Sambata frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, hai ca eu am zis ca e dresat catelul sa NU faca pipi pe covor. Adica are un anumit IQ! 

 

Incep tot mai mult sa cred, vazand stiri din USA, ca Familia Bundy nu a fost un serial de satira, ci un reality show.

deci carevasazica eu sunt mai "rea" ca tine [pk] [flo2]! eu zic ca catetelul meu ne-educat e mai bun ca musiu trump...scuze, scuze, stiu sunt nasoala rau!!! [alcool]

De acord cu Bundy... nu pot zice decat OMG!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

awwwwww [il]

Ți-e dor? Hai , te fac sef de santier! 

Frumos e ca si prepara betonul, nu e gata facut, deci joaca la toate nivelurile. L-a prins pe Rares pe afara batand o minge si l-a bagat la betoniera la dat la lopeti de balast, nisip. A invatat feciorul cum se face beton,pot sa il trimit la munca  [pk] .

Am.sa pun poze cand termina lucrarea, sa vezi daca a facut treaba buna. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu dacă se vede Pt cei care nu aveți FB. Ceva super frumos, mi s-a făcut pielea de găina.   
 

edit. Am găsit pe YouTube 

 

https://youtu.be/1lUsEODVIww

E plin de tineri, așteptau la un concert green day din câte am înțeles și s-au apucat spontan sa cânte după ce cânta in boxe :).

 

E și o filmare de jos 

 

https://youtu.be/YL9E1Sm5Pik

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, frumos la concertul ala, sau inainte de concert de fapt. 2017...nu pot sa nu ma gandesc cand va mai fi posibil sa mergem la un concert...peste ani probabil.

 

Michelle, sincer, respect toate parerile si partizanatele politice, dar omul asta e un pericol pentru proprii cetateni. Unii mai slabi de inger isi vor turna pe gat dezinfectant. L am auzit si eu in inregistrarea video si am vazut o si pe medicul careia i se adresa, cum se facea mica pe scaun, cred ca i venea sa intre in pamant de rusine pentru ce debita presedintele.

Ce libertati esentuale ale cetatenilor sunt incalcate? De a merge la frizer? La vanatoare? La barbecue? La plaja? De a munci? In sectoarele esentiale sunt sigura ca se munceste si la voi. In rest cred ca somerii ce lucrau inainte in restaurante si alte joburi de felul asta se pot reorienta, ca la noi, spre domenii unde e cerere mare de personal, in agricultura de exemplu.

Companiile gen mari uzine etc. sigur se vor redeschide, dar treptat si cu precautii nu buluc cum ar dori protestatarii.

 

Am mai scris si nu s a postat. Azi am facut cumparaturi, ceea ce urasc in perioada asta.

Copilul s a ales cu bicicleta noua.

Seara am confectionat o negresa tare buna, ne am lins degetele ( la propriu din pacate, eram.insa f bine spalati pe maini...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...