Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ant, am pus aceeasi reteta  [:D]

LOL...eu pus mai multe condimente de fapt...am gasit de mult o reteta veche de la Caru' cu Bere cred...si am copiat atunci toate mirodeniile (care's mai multe decat in reteta Savori)...au si anis stelat, cumin...mai multe. Am pastrat hartia si eu combinatii aia o pun. 

 

http://www.cevabun.ro/mititeii-de-la-carul-cu-bere-povestea-reteta-proba/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi. Am găsit și eu rețele astea in căutările pe net. Cea de la Caru cu bere e prea laborioasă, nu ma înham la așa ceva. Voi face pe cea de la Savori Urbane, dar am sa iau un amestec egal de carne de vita, porc și miel/oaie. Cu apa minerală, am citit ca e Ok. Mersi ella și ant! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O prietena mi a recomandat un serial pe Netflix, zice ca e comic si relaxant: Call the agent. Ma apuc de el deseara.

 

La noi s a anuntat redeschiderea scolilor primare si gradinitelor pe 19 mai, in alte regiuni mai putin afectate pe 11 mai.

Lumea nu e prea de acord, dar va fi optional pentru parinti sa isi trimita copiii la scoala.

Eu una sunt bucuroasa, simt ca am o perspectiva, un scop in viata...

O buna prietena a mea tot profa e revoltata...i am zis sa si ia concediu medical si sa termine povestea.

O colega care locuieste cu parintii in varsta e in panica. Sunt tot felul de situatii.

 

Pana una alta azi am svos copilul sa si probeze noua bicicleta si o adora, thank god!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...