Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un ceai cu lamaie pe ghetar


Recommended Posts

me happy, in sfarsit s-a schimbat prima cifra la cantar!!! [pk]

 

asta era targetul meu initial, cand inca nu stiam de pandemie. acum, keep counting, daca se poate mai mult, de ce nu? traiasca restrictiile!

 

(am dat jos mai mult de 8 kg)

 

 

alooo, deci esti la 49 de kg si vrei mai putine? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, eu am văzut că sunt implicați niște voluntari care sortează felicitările pentru Tom Moore. Le pun în cutii speciale.

 

Dacă se uită acum pe felicitările trimise acum o săptămână eu zic că e ok, cât să rămână activ mizerabilul de virus?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brava Mianna! Eu am tinut chestia cu mancatul doar intre 12.00-20.00 ca sa ma mentin, de cantarit nu m-am cantarit, dar se vede ca nu m-am ingrasat. Insa intre orele de mancare, am mancat de toate, dar portii mici :)))

 

Daniela, habar nu am cum pusera chestia de gaina :))) Eu cand cumpar pt flori, iau si  pun direct in ghiveci la radacina... Stiu ca miroase teribil:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stii ca glumeam ;)

 

este foarte bine si cu 5 in fata!!!! (si eu am reinceput... sa ma tin odata!! ca m-am saturat sa ma oftic cand ma uit in oglinda :()

ultima data cand am avut 59 (ma rog, penultima) m-am apucat de Dukan. cu ala am reusit sa slabesc aproape 6 kile, dar chiar daca atunci nu mi se parea chiar atat de frustrant, acum realizez cum a fost in comparatie cu asta.

 

(am zis penultima, pentru ca dupa Dukan am pus inapoi kilele si ceva peste, deci am trecut iar in viteza prin 59 [:)]  insa ce mi s-a parut ciudat a fost ca si cu 7-8 kile in plus peste valoarea pe care o atinsesem cu Dukan, tot hainele marimea 38 le purtam, pe care a trebuit sa mi le cumpar la sfarsitul dietei, ca flutura totul pe mine).

 

acum vreau sa mai dau jos cat se poate, dar sa nu mai las prima cifra sa fie 6.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...