Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viv, lasă sacul în roaba, desfă-l și cară pastilele cu o găleată sau sacoșă de rafie. Ai cărucior/sacosa de cumpărături cu roti? Trebuie sa le pui pe toate în stația de dedurizare a apei? 

Corina, e mai mare daraua decat ocaua sa fac asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sunt foarte multe  cotofene. Sunt enervante pentru ca au un tipat sinistru si  sunt furacioase rau.

Na, ca au facut si pui! Si sunt si mai multe. Norocul meu ca am copacei si nu sunt tentanti pentru ele.

 

Iepurii  din zona sunt foarte mari. O data am vazut un iepuroi din asta alergat de 2 cotofene.

 

Fazanii au un strigat urat, urat de  tot spre sinistru. Oricat am  inccercat nu am vazut niciunul. Daramite sa-l si prind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, sper și eu :). 
 

Deocamdată Silvia iese din camera numai cu masca. Ii las in camera ei cum deschid usa, mâncarea. Ea lasa vasele murdare tot așa. In baie încerc sa nu îmi ating fata și ma spăl pe mâini după ce am terminat. O sa dezinfectez dar ar trebui sa fac asta de 10 ori pe zi și nu sunt in stare. 
Nu tușește. Mi-a zis in gluma ca nu linge clanțele. Nu are nimic altceva decât durere in gât. Nu febra, tuse, nas curgător, nimic. Dar respectam regulile spuse de cei in măsura. 
Desi dacă e covid, greu de crezut ca nu luam și noi. 
 

Azi am de gând sa tricotez o lasagna, in Razbunarea mititeilor pe care nu ii mai putem face. Dar merg mâine și iau ingrediente, sunt hotărâtă sa facem duminica, chiar dacă ii fac eu de la început pana la sfârșit. Doar îmi pare rău ca nu va putea veni prietena mea. 
 

1 mai frumos și însorit va doresc! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...