Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Black, e ceva cu profele de franceza... A mea seamana cu a ta, o Doamna in adevaratul sens al cuvantului. In tot ce facea... Imi amintesc ca mergeam la ea acasa la pregatire pentru olimpiada...abia nascuse al doilea baietel, era obosita franta si imi amintesc ca ii priveam mainile, cu unghii tunse scurt si albite de la spalat scutece ( nu cred ca erau pampersi pe atunci, inainte de '89). Si totusi isi pastra eleganta si prestanta. Sa adaug ca era foarte mica de statura, 1.50 cam asa si totusi cand era severa, tremurau in fatza ei baietanii de a douaspea, unii de 1.80...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Black, e ceva cu profele de franceza... A mea seamana cu a ta, o Doamna in adevaratul sens al cuvantului. In tot ce facea... Imi amintesc ca mergeam la ea acasa la pregatire pentru olimpiada...abia nascuse al doilea baietel, era obosita franta si imi amintesc ca ii priveam mainile, cu unghii tunse scurt si albite de la spalat scutece ( nu cred ca erau pampersi pe atunci, inainte de '89). Si totusi isi pastra eleganta si prestanta. Sa adaug ca era foarte mica de statura, 1.50 cam asa si totusi cand era severa, tremurau in fatza ei baietanii de a douaspea, unii de 1.80...

 

Exact! mica dar plina de prestanta, si bladete. A mea are doar o fiica, dar in rest...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black- uitasem- bine ca poti injura la munca  [:D]  unii  [masc] ar vrea si nu pot  [:D]

 

Ti-am zis, e singurul job, la noi e obligatoriu, altfel esti un papa-lapte si nu te asculta nimeni. 

 

Oricum, daca conteaza, nu injur niciodata oamenii, dar imi bag in unele situatii cat nu pot duce bietele de ele. Cu oamenii, indiferent cine sunt sau cum sunt, nu vorbesc niciodata urat. Fac asa un fel de balet lingvistic in jurul lor si nu le zic niciodata direct, dar am grija sa ma racoresc pe mistrie, pe ciocan, pe lopata... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black,

dupa ce ai scris asa, nu mai imi vine sa scriu nimic. M-a impresionat ! 
[il]   [il]

 

Am avut gasca in liceu, faceam  si din astea, dar mai finut asa,(chiulit, corectat absente, plimbari cu barca,tabere, fumat, baruri, discoteci). 

La facultate insa nu a mai fost la fel, eram in schimb cu al meu non stop la meciuri, antrenamente, spectacole, la mare. Eram plimbareti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...