Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna ziua din nou [:)] !

 

Si mandra e dezamagita ca nu se mai poate antrena la sala, are deja centura verde 6 kyu karate Shotokan. Si mie imi lipseste activitatea...erau cele doua ore ale mele de lectura. Am citit zeci de carti in timpul antrenamentelor ei   [:)] . De concursuri nu mai vorbim...

 

Mda, stiu ca in Romania pasagerii pot opta pentru rambursarea integral a biletelor sau pentru emiterea unor vouchere la c/v biletelor platite integral. Bineinteles ca agentiile propun intai voucherele…

 

Mihaela_s, multumesc pentru sugestie [pup] ! Din pacate pielea nu mai are aceeasi elasticitate ca la tinerete, mascam cu manecile scurte [:D] .

 

Si pentru ca in perioada de izolare mandra isi gaseste tot timpul cate ceva de facut, a incercat singura sa-si schimbe look-ul testandu-si veleitatile de hairstylist si make up artist, sa se transforme in ceva mai cool decat ceilalti cool...si-a facut breton...adica are 2 suvite scurte, inegale, de zici ca-s limbi de serpi, o juma' de spranceana rasa...incearca diverse combinatii/modele, curcubee cu lac de unghii...cumplit...eu ma cam sperii...de fapt ea mi-a trimis astfel de "semnale" inca  de cand era la cresa...si-a dat pe unghii cu pasta corectoare [:D]  si mi-a spus  ca atunci cand o sa creasca mare vrea oja verde si "tatuiaj". Ce va mai urma oare [batcap] ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mda, stiu ca in Romania pasagerii pot opta pentru rambursarea integral a biletelor sau pentru emiterea unor vouchere la c/v biletelor platite integral. Bineinteles ca agentiile propun intai voucherele…

 

 

totusi cred ca e vorba de politica companiei aeriene, nu de tara....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, probabil de la agentie ai recuperat banii. Eu am cumparat biletele direct de la KLM. Oricum se pare ca totusi vor da si bani ca ii obliga UE, dar cei care au solicitat vouchere nu mai pot primi bani.
Eu nu aveam nimic impotriva voucherelor pana cand a aparut in presa ca CEO KLM va lua bonus pe anul trecut. Datorita scandalului facut de presa renunta la bonus si la 20% din salariu pana la sf anului.

 

editez sa spun ca daca intra in faliment nu cred ca se recupereaza contravaloarea voucherelor.

 

edit 2, Strumph, foarte frumosi sunt pantofii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pantofii mei  [:)]

 

post-114840-0-02427400-1589465990_thumb.jpg

 

post-114840-0-88876200-1589466021_thumb.jpg

 

post-114840-0-59853000-1589466046_thumb.jpg

 

Sunt din material textil, in interior au piele...varful este ascutit...pe piciorul meu (nr. 35  [ph34r]) vin ft bine..nu vroiam sa ii iau neaparat, dar cand am vazut cat de bine mi se potrivesc si cum au insistat si fetele, am cedat  [:D]

 

E un magazin fain (Walder), au pantofi incepand cu nr. 34 si de buna calitate...dar si pretul e pe masura  [ph34r] anul trecut mi-am luat sandale fuchsia, tare faine si ele...aici gasesc greu incaltari nr.35...la ghetute si cizme merge si 36, dar nu mereu, depinde de calapod.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am terminat facultatea in 1997...in toamna m-am casatorit, in 1999 am divortat [zirea] am facut numai prostii pana in 2002, cand l-am cunoscut pe Marco [ascuns] in 2003 am nascut-o pe Marcia  [:D]

 

 

Deci am fost colege in ASE. Eu am terminat in 95. La ce facultate ai fost?

Si eu sunt tot din 2002 cu jumatatea, dar am nascut abia in 2006 prima data.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 E clar ca ramanem cu sechele si nu vreau sa-mi inchipui cum va proceda persoana care dezinfecta tot cand ajungea in concediu (am citit aici pe DC, e cea cu spirtul pe colacul de la wc  [:-)))]  ). 

 

In sfarsit cineva care isi aduce aminte acel subiect  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Eu am pe undeva salvat si subiectul cu balada mopului

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...