Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

 

Viviana, eu știu că îmi puteam ridica geamantanul pe vremea când călătoream mult și avea și 22 de kg. Cu roaba oricum va fi ușor, țin pumnii să rezolvați.

 

 

Normal. Ca aveai de ce sa il  ridici. Ca si io  ma suiam cu geamantanul  pe cantar

Dar pe asta de ce il apuc? Trebbuie luat in brate.

Si e si inalt.

 

https://www.hornbach.ro/shop/Sare-tablete-pentru-dedurizarea-apei-Silver-Tabs-25-kg/6200613/produs.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

si da si nu. De la drumul principal se intra pe un drum de servitute lung de 210 de metri, lat de 5 m. La capatul drumului suntem noi. Drumul e inchis cu o poarta si altcineva din afara nu are voie Peste gardul nostru e o mica padurice. Dupa padurice e un drum asfaltat si apoi Padurea Petresti, cam la 250 de metri. Ramasita din Codrii Vlasiei. Stema comunei are un uliu. Sunt foarte multi ulii, ii vad rotindu-se si le aud tipatul. Azi am avut in vizita un stol mare de mierle care ciuguleau cu spor ceva din iarba. Am mai gasit si o broscuta in papucul de gradina. Norocul meu ca m-am impiedicat de el inainte de a-l pune in picior si s-a rasturnat. Nu stiu ce faceam daca o simteam printre degete. I-am zis Silviei sa o ia si sa o arunce peste gard.

 

[il]  cred ca e tare frumos! 

Si pe la noi sunt mierle, dar am vazut 2-3 maxim, stol nu am vazut niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Normal. Ca aveai de ce sa il ridici. Ca si io ma suiam cu geamantanul pe cantar Dar pe asta de ce il apuc? Trebbuie luat in brate. Si e si inalt. ]

Aici sunt de acord cu viviana, dar am noroc, am muschiulosi in casa. 

Roaba nu am  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roaba am...aproape am ajuns la momentu' cind chiar as vrea un carut pentru cumparaturi :) :) Mai rezist nitel. 

 

Tac la mozza deja rasa (chiar daca nu e ideal) dar protestez vehement la ketchup pe pizza. 

 

Inapoi la carbuni: eu astia ii folosesc (aduca genul asta ca gasesc alt brand la magazinele de langa mine): https://www.truevalue.com/hardwood-lump-charcoal-20-lb?cid=gooshop_google_ss&ctcampaign=4680&ctkwd=&ctcreative=375466626602&ctplacement=&ctadpos=&ctmatch=&ctlocid=9003433&cttrgtid=pla-797868310749&ctfeedid=&ctnwk=u&ctdevice=c&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwka_1BRCPARIsAMlUmEqHIu1T_gQ0_uI7Oas5b8vr_ft-Y0ABT1E-K-z26NaFsBykuyU1CSoaAj-UEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] 

 

Ioana multumim pt casuta noua!  [flo2]

 

miha sanatate fetei tale!  [floare3] si eu tot la pizza m-am gandit.

 

ant succes! 

 

Laura  [:D]  pisalog .

 

eu,din pacate, n-am cum sa ma bucur de flori,pasari, verde...inchisul intre 4 pereti de 2 luni si singuratatea si lipsa activitatii de odata, sentimentul ca acum sunt inutila,isi lasa zi de zi amprenta. din ce in ce mai mult...

 

 

va pup.sanatate!

Eu zic ca e timp de care  ar trebui sa profiti sa explorezi,sa planifici ,sa iti faci contacte ... Încearcă sa nu fii depresata . Trecem si peste așsta cumva . Iti doresc numai bine . Ma gindesc la tine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] 

 

eu,din pacate, n-am cum sa ma bucur de flori,pasari, verde...inchisul intre 4 pereti de 2 luni si singuratatea si lipsa activitatii de odata, sentimentul ca acum sunt inutila,isi lasa zi de zi amprenta. din ce in ce mai mult...

 

 

va pup.sanatate!

 

Velvet,

 

Hai mobilizeaza te, [flo2]  vrei sa te motivam noi ? Nu e usor intre patru pereti, dar suntem toti in aceeasi oala, ma rog, difera conditiile. Mi am propus un program de miscare dimineata.

 

Miha, cum se simte Silvia ? 

Laura, liliac,  [il]   [il]  floarea mea preferata ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...