Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

pfui, in sfarsit mi-am facut pofta de sparanghel!

 

tanjesc dupa el de la inceputul pandemiei. e drept ca n-am fost in magazine mai mari decat de vreo doua ori, si in astea mici nu-l au niciodata. acum l-am comandat la Auchan, si l-am facut asa cum imi place mie, sotat in unt, cu usturoi si cu lamaie. am facut si broccoli fiert la abur, cu telina (am comandat apio, si-am primit cel mai mare apio pe care l-am vazut in viata mea [:)] ). le-am mancat ca garnitura la o friptura de vita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Black, cred că problema e faptul că tu ai impresia că nu poți să fii alături de ea pentru că tu ai trăit etapa repectivă altfel, și ai impresia că nu știi să o ajuți. Dar nu trebuie să trăiești ce trăiește copilul tău pentru a putea fi lângă el. Gândește-te că ai și un băiat și o să fii lângă el chiar dacă nu știi cum e să fii băiat. Exact la fel e și cu Vivi.

 

Cred ca ai pus minunat punctul pe i, exact asta este ce simt!

 

 

Oricum ma simt mai pregatita pentru Seb decat pentru Vivi... (eram odinioara singura fata din gasca de baieti.... [:D] ) - cel putin pana ii apar primele cosuri si incepe sa-i miroasa transpiratia, sa vedeti atunci ce o sa incep sa ma jelui iar. :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Diana, e prima data când merg la ea, de când s-a mutat. E așa frumos apartamentul, simplu și fresh, exact bun Pt ea. 
Am luat o pizza și am împărțit-o :), apoi am stat la povesti, am ras. E așa bine sa ai copii Adulți :). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri Diana și cu Silvia au ieșit împreuna la plimbare, cu W și s-au cam ciondănit :). Aseară am auzit varianta Silviei, era încă revoltata :). Azi am aflat varianta Dianei care nu era diferită, dar văzută de un adult :). Am ras împreuna de situație, cât de figuri sunt amândouă :)). 
 

Corina, eu am mâncat sparanghel de mai multe ori, am făcut și acasa, dar nu sunt fan :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...