Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

azi am descoperit ca rezist cu masca mai mult decat mi-as fi imaginat. daca planul meu pana acum era sa o port doar la incursiuni foarte scurte in magazine, azi am stat cu ea cam 2 ore (uber + veterinar + iar uber) si-a fost ok, si fac parte dintre privilegiatii care stiu cum sa faca astfel incat sa nu li se abureasca ochelarii [il]

 

Zi-mi si mie te rog, ca eu ii dau jos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, Corina, multumesc!

Viviana, m-am gandit si eu ca e posibil sa fie o ruda a liliacului dar m-au indus in eroare florile, mai alungite sub forma de trompeta si faptul ca infloreste mai tarziu, practic cand se ofileste liliacul.

Nu stiam ca liliacul are asa multe rude. [:-)))]

Daa. La poza ta a facut poza fii-mea si a cautat cu plantsnap.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie lipita bine masca sus pe nas si pusi ochelarii peste masca un pic.

Eu nu port ochelari de vedere, mi se abureau ochelarii de soare pana am invatat cum se pune masca.

 

Azi am inceput ziua cam deprimata si am incheiat o mai vesela. Ne au vizitat prietenii nostri, am mers impreuna innparc, distantati, copiii s au dat cu bicicletele. Am simtit o boare de normalitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Azi am inceput ziua cam deprimata si am incheiat o mai vesela. Ne au vizitat prietenii nostri, am mers impreuna innparc, distantati, copiii s au dat cu bicicletele. Am simtit o boare de normalitate.

Ma bucur ca ati iesit , aveati nevoie. Cum e Eric cu scoală ? Tu cum esti , faci online, se deschid scolile anul asta scolar?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...