Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma enerveaza astia cu termometrele lor. Nu ca ne iau temperatura, dar am impresia ca unele din ele nu merg, sau nu sunt calibrate ca lumea. 

De ex. sambata trecuta, la Carrefour Baneasa, la controlul temperaturii termometrul indica 30,5 grade!!! Cum Dumnezeu sa am atata, un om cu o asemenea temperatura e in soc hipotermic in cel mai bun caz, mai degraba cred ca nu mai e deloc!

am fost la veterinar cu bestia (vorbesc de Masha, aseara am scris gresit "Mianna"), si cam atat din planurile mele pentru azi, ca nu-i vreme de iesit in parc. am dat doar o tura la cumparaturi, sa-mi fac provizii de chestii cu frunze verzi, ca se anunta ploi in zilele urmatoare. confirm oficial ca am temperatura de 36.3 grade [:)] si ma bucur sa vad ca s-a luat in serios chestia cu masca, am vazut niste pustoaice care nu au fost lasate sa intre din acest motiv. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie lipita bine masca sus pe nas si pusi ochelarii peste masca un pic.

Eu nu port ochelari de vedere, mi se abureau ochelarii de soare pana am invatat cum se pune masca.

 

 

Exact asa fac. Nici nu as putea sa pun ochelarii sub masca ca ar tine-o distantata de fatza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani, Patricia!  [artif]  Sa fie sanatoasa si voioasa, sa viseze si sa isi indeplineasca toate dorintele mai mari sau mai mici. [pup] Ioana, cum o aniversati? Ce tort i-ai facut? Vrem [foto] 

 

Multumesc mult [pup]

 

O aniversam... in gradina. Dar cam sta sa ploua. Sper totusi pe la 14 sa fie mai ok, ca am decoratiuni din hartie creponata.

 

Ce tort i-ai facut? Unul cu Frozen. De la magazin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, mă bucur că v-ați văzut cu prietenii și ați ieșit, face bine la moral  [pup]

 

Ioana, sunt multe chestii drăguțe în cartea de bucate, apar acolo neramze, culbeci, pere pergamute, castane înghețate...  [il]  [il]  [il]

 portocale si melci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...