Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Anja, ma bucur ca ai scapat de o asemenea sefa!

 

eu n-am mai iesit sa ma bucur de "libertate", nici maine n-am in plan; abia joi... la dentist, ca mi-a picat o plomba. macar a fost draguta si a asteptat pana s-au redeschis cabinetele [:)]

 

pe mine nu m-au enervat sefii (nu prea mult, oricum [fri] ), da' tot gasesc diverse ocazii sa fac comenzi online. azi am primit niste carti de la Libris, abia astept sa le citesc (aici e de vina Viv si o prietena comuna, cu postarile lor zilnice despre carti [pk] ), mi-am gasit pretext pentru inca o placinta cu mere [batcap] plus alte bunatati de la Oala cu bunatati (bine, alealalte-s de dieta, placinta e mai dubioasa, si mai ales ritmul in care o mananc, ca iar ma tine doar doua zile), si ca sa nu uit si pisicile, le-am comandat o geanta de transport care sper sa fie la fel de faina si practica dupa cum e-n poze (Masha abia mai incape in cea pe care o am). pe asta intentionez s-o tin pe undeva prin casa, nu in dulap ca pe cealalta, poate-poate se imprieteneste cu ea si nu mai zapaceste uberistii cu mieunaturi  [:-)))] 

 

daca ieri mi-am luat liber, azi am fost un pic confuza si nu realizam tot timpul ca e marti [:)]  da' imediat se termina saptamana, ca si vineri sunt libera.

 

edit, c-am uitat sa zic ca ieri mi-au venit niste farduri, si-am stat machiata in casa toata ziua [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mianna, au zis acum la TV ca au interzis in Europa tigarile cu mentol...cele electronice cu aroma de mentol nu sunt insa interzise.

 

în România s-a prelungit termenul pana la care se mai pot vinde țigări mentolate, respectiv pana pe 15 iunie.

https://www.google.com/amp/s/www.antena3.ro/amp/veste-buna-pentru-fumatorii-de-tigari-mentolate-acestea-vor-fi-comercializate-pana-pe-15-iunie-571079.html

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

în România s-a prelungit termenul pana la care se mai pot vinde țigări mentolate, respectiv pana pe 15 iunie.

https://www.google.com/amp/s/www.antena3.ro/amp/veste-buna-pentru-fumatorii-de-tigari-mentolate-acestea-vor-fi-comercializate-pana-pe-15-iunie-571079.html

mersi; o sa vad daca mai gasesc.

nu stiu cate cartuse am adunat, si nu stiu ce-o sa fac cand se termina. asta este...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...