Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Help! Socrella a luat un pachet de ‘proceduri’ medicale la mare in Ro si cei de la Christian Tour refuza sa ii dea banii inapoi - au zis ca o suna in aprilie si sunat s-au facut. Stiti ce se poate face? Auzisem de o ordonanta care obliga sa restituie banii dar nu sunt sigura.

Ea a sunat de doua ori in martie, dar vorba volent...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci am gafait 17 km si abia 255 calorii arse, nici macar de-o eugenie!!  [:-)))]  Glumesc, dar cand vezi cat de putine calorii arzi la cat efort faci, nu-ti mai vine sa mai mananci prostii  [:D]   

 

Sau renunti la efort [clo]

 

La multi ani cu multa sanatate ptr mama ta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

permutat niște boscheți. Unii au crescut prea mult și i-am pus mai în spate. Greu. Și mai am. Nu găsesc aranjamentul ideal. 

 

Inainte sa refacem gradina in spate m-am uitat la sute de poze cu gradini, ptr inspiratie. Intai decide daca vrei o gradina minimalista (gen japo) sau englezeasca (multe la un loc) sau frantuzeasca (aranjate in diverse forme) si pleaca de acolo.

 

Am doar muscate, clematis si niste nasturtium in spate, ca am facut mai mult rasaduri de legume si cum am mers rar la magazin nu am nimerit fix cand aduceau flori. In fata am trandafiri, hortensii, rododendroni, clematis, lavanda. Le astept cu mutl drag sa infloreasca.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mai are apoi tot felul de teme ( drepturile persoanelor LGBT vs 'babele prea-crestine', persoanele habotnice , politica mondiala, Donald Trump, incalzirea globala, vecinii care dau muzica tare , cei care nu respecta regulile anti-covid impuse de guvern,

Mie mi se pare foarte tare si de apreciat ca se preocupa de probleme sociale [flo2] (da, stiu, e usor sa o apreciez de la 2800 km distanta)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...