Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Antenele 5 G si pandemia de conspiratii


Recommended Posts

Eu nu pricep cum puteti citi sau asculta asa ceva.

 

Sincer!

 

:)))) Cred ca are de-a face cu o combinatie de plictiseala, uluiala in fata tampeniei unora, usor condimentata cu niste masochism, impanata cu fascinatia pentru imaginatia lumii si cu un praf de mirare ca toti adultii au drept de vot. Si apoi.... cand ai vazut ultima comedie buna? Dar BUNA! Ei? :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 77
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:)))) Cred ca are de-a face cu o combinatie de plictiseala, uluiala in fata tampeniei unora, usor condimentata cu niste masochism, impanata cu fascinatia pentru imaginatia lumii si cu un praf de mirare ca toti adultii au drept de vot. Si apoi.... cand ai vazut ultima comedie buna? Dar BUNA! Ei? :)))))

Eu nu cred ca are legatura cu situatia actuala, dar putem sa ne amagim cu asta!!!

 

La mine au rol invers, ma enerveaza, deci n-am sa citesc/ascult/vad de buna voie si nesilita de nimeni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NU VĂ VACCINAȚI CU NICI UN CHIP! Din 2005 pregăteau… Un vaccin provocat de un virus respirator, care (zic ei) SĂ INHIBE GENA RESPONSABILĂ CU CREDINȚA ÎN DUMNEZEU,

Ce caută vehiculele cu militari români și americani în pădurile din munții Neamțului? Montează antene 5G sau caută creștini retrași și pustnici? Sau și altceva?

https://economie.hotnews.ro/stiri-telecom-23981041-inca-site-blocat-pentru-informatii-false-despre-evolutia-covid-19-blog-care-promova-consipratii-despre-noul-coronavirus-vaccinuri-tehnologia-5g.htm

Toti dusii cu pluta isi fac bloguri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...