Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Iced coffee cu aroma de vacanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, sanatate multa mititicei!!

 

Multumesc  [flo2]

 

Cum mai sunt parintii vostri? Didi, cum se mai simte mama ta ? Si a mai revenit ?

 

Fleur, tin pumnii sa rezolvi cat mai bine cu garda la baiat. 

 

mai am un termin azi, sper sa fie cu folos.

p.s ador painea, pai cu ce poti sa servesti icre sau zacusca, de ex. ?

 

o zi frumoasa va doresc  [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa mergem in rom. Al meu nu poate sa ia vacanta in august, baietii au scoala pana la sf lui iulie. Pe de alta parte scoala e oricum de cacao, nu se stie sigur programul, nu se duc in fiecare zi la scoala, pe caldurile alea nu o sa faca mare lucru. Anul trecut pe caldurile alea de 40 de gr, despteapta de directoare, ca altfel nu pot sa i spun, nu a anulat cursurile. Ce randament au copii pe zapuselile astea.  [fri]

 

Habar n am daca zburam sau mergem cu masina. Apoi eu mi as mai dori si alta locatie, sa ne relaxam putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu cred ca mergem in ro anul asta, nici vorba sa lasam fetele. Ele sunt triste ca le place acolo, toata lumea le cauta in coarne. Si noi suntem triste pt luna noastra de libertate pierduta :).

 

De sapt viit se intorc amandoua la scoala. Cate 2 zile probabil. O sa fie f bine pt toti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu caldura, no comment. valurile de caldura din germania in ultimii ani nu sunt percepute de birocratii din birourile cu clima ( fix asa s-a exprimat invatatoarea lu fiimiu in 2015)

Invatatoarea era asa suparata pe cei de la minister ca nu aproba aerele conditionate si ca nu schimba regula.(de ex in timpul orei nu au voie sa tina ferestrele deschise la primara)

Anu trecut ei aveau (liber de arsita) adica nu aveau teme, dar tezele ramaneu in aer. Cumplit in iulie cu tezele. 

fata e ca ei termina acu cu vacanta de rusalii bacul si profesorii se indreapta peste astia mai mitittei. Ei face muci o teza acum in iulie. 

eu, ca sa nu ii descurajez pe copii, le ziceam ca cine e alergator de cursa lunga, castiga. Nah, daca le pun si eu paie pe foc, ii dezactivez cumplit.

 

azi, ma duc sa donez sange. am programare la 17:30

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...