Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

#NuPotSaRespir


Recommended Posts

  • Răspunsuri 662
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

64% dintre americani adulţi „sunt solidari cu persoanele care protestează acum”

27% şi-au exprimat dezaprobarea

9% s-au declarat indecişi.

 

Trump a scazut cu 10 puncte, fata de Biden, in intentia de vot - oaamenii nemultumiti de prestatia lui fata de proteste.

 

Si ca o opinie personala, Biden e un candidat foarte slab.

Ammericanii, ca si noi, sufera de lipsa  candidatilor, ii propulseaza pe aia mmai nepotriviti si dupa aia tot ei se mira de ce societatea e divizata.

Daca Trump va fi reales va fi numai si numai vina democratilor.
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint foarte dezamagita și eu ca democrații au ieșit cu Biden la înaintare...nu imi place deloc de el. 
 

Dar decât sa votez cu Trump, mai bine votez cu un șobolan de metrou New-yorkez!!! 
 

Democrații vor pierde voturi din păcate. Și am impresia ca o fac cu intenție...un soi de Leapșa între “good cop/bad cop”....ca tot sintem la subiect. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint foarte dezamagita și eu ca democrații au ieșit cu Biden la înaintare...nu imi place deloc de el. 

 

Dar decât sa votez cu Trump, mai bine votez cu un șobolan de metrou New-yorkez!!! 

 

Democrații vor pierde voturi din păcate. Și am impresia ca o fac cu intenție...un soi de Leapșa între “good cop/bad cop”....ca tot sintem la subiect. 

 

[:)]  Hai, mey, alege si tu unul de pe malul marii din Manhattan, sunt  mai grasi si mai naturali. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am spus de mult, democratii au avut 4 ani sa vina cu un candidat. Parca chiar vor sa piardă alegerile... altfel nu mi explic.De ce B???

Biden are f mult bagaj... bagaj greu care îl va trage in jos și nu cred ca are absolut de loc șanse sa îl învingă pe T. ...indiferent ce spun polurile. 

 

 



 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine in oraș s au spart câteva magazine, mâine se anunța alt protest pașnic ...

porțiuni de străzi și exituri de pe fwy...sunt închise toată noaptea iar garda naționala va rămâne pana duminica cel puțin.

Am auzit câteva elicoptere noapte trecută...

 

dar in general totul e ok. 
 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sint foarte dezamagita și eu ca democrații au ieșit cu Biden la înaintare...nu imi place deloc de el. 

 

Dar decât sa votez cu Trump, mai bine votez cu un șobolan de metrou New-yorkez!!! 

 

Democrații vor pierde voturi din păcate. Și am impresia ca o fac cu intenție...un soi de Leapșa între “good cop/bad cop”....ca tot sintem la subiect. 

Daca as trai in USA as  fi Republicana.

Dar... senzatia mea este ca republicanii, de la Bush incoace, s-au cam departat de doctrina lor. Nu mai au valorile pe care le-au avut. A fost infiintat ca o miscare impotriva sclaviei, rasismului,  iar azi promoveaza taman contrariul prin vocea lui T.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...