Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

#NuPotSaRespir


Recommended Posts

  • Răspunsuri 662
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am citit ca lockdown-ul ne-a apropiat ca oameni, ne-a scos la iveala calitati ce nu le aratasem d emult, ne-a apropiat!!!

 

Insa daca vrei sa gasesti scuze la diverse manifestari, clar ca pito interpreta in maniera ta aest lockdown.

cred ca si tu dar si Viviana aveti dreptate.

 

eu, simt ca tine, ca ne-am apropiat ca oameni, ca am ramas surprinsa de solidaritate ca m-am simtit bine in aceasta pauza.

 

o diferenta cred ca vine din sistemul de sanatate ..

 

Edit: nu citisem replay-ul vivianei. 

 

pana la un punct, nemultumirile mi se par normale. si de asta se numeste democratie. 

 

din conflict se naste si progresul, nu?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E exact ce ai facut tu in mesajul asta.

"Ne mai schimbam un nick" e o jignire ambalata frumos. Puteai spune "nu-mi convine mie ca antmil si-a schimbat nick-ul", ar fi fost mai elegant.

 

 

Da , este, dar mi am mai luat o peste degete de la antmil, uneori gratuit, pt greseli de gramatica, de ex.

 

Cred ca m a marcat, pt ca incerc sa discut civilizat si sa nu atac pe nimeni.

 

Si cu nick ul,da, ma deranjeaza ca se poate proceda asa, cu acordul tacit al moderatorilor. 

 

Pe viitor o sa incerc sa scriu intradevar la  strict la subiectele unde poti sa ai un dialog si un schimb de idei.

 

Rall,Imi pare sincer rau ca am deviat subiectul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca si tu dar si Viviana aveti dreptate.

 

eu, simt ca tine, ca ne-am apropiat ca oameni, ca am ramas surprinsa de solidaritate ca m-am simtit bine in aceasta pauza.

 

o diferenta cred ca vine din sistemul de sanatate ..

Ne-am apropiat in primele 2 luni. Cand frica era mare, cand nu stiam despre ce este vorba si cum sa-i facem fata. A fost solidaritate  maxima.

Dupa ce oamenii s-au obisnuit cat de  cat cu pandemia cu  "noua viata", majoritatea si-au reluat obiceiurile, au aruncat in spatiul public toate frustrarile adunate in timpul pandemiei, de-alungul vietii si au aparut profitorii.

 

Nevorbind de America ci de toate manifestatiile din Europa... cineva o sa profite de pe urma lor si nu in sensul bun, al schimbarii.

Noi, mai marii nostri, aici in Europa aveam ocazia, uitandu-ne la USA sa facem schimbari pasnice, oricum eram pe calea cea buna.

Nu s-a vrut.  S-a ales escaladarea situatiei sub forma sustinerii  americanilor.

Divide et impera

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, când s-a făcut migrarea la platforma nouă nu toți userii și-au recuperat credențialele să se poată conecta cu același user pe noul DC. Nu știu dacă în cazul lui Antmil a fost așa sau nu, dar e o explicație.

 

Sau nu te-ai mai conectat de ceva vreme la DC, nu mai știi parola și nu mai ai acces la e-mailul prin care ți-ai făcut userul original (deci nu-ți poți schimba parola). Sunt multe cazuri în care îți poți face un user nou pe platformă fără să ai intenții obscure.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela,

si asta pot fi cauze.

 

Eu ma refeream la faptul ca antmil avea stilul asta de jigniri, conflicte, reprosuri inainte si care fusese sanctionat sau luase avertismente, (nu stiu exact ) si acum se compora la fel si nu se intampla nimic. Asta era oful meu.

Daca nu este adevarat puteti sa ma contraziceti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , este, dar mi am mai luat o peste degete de la antmil, uneori gratuit, pt greseli de gramatica, de ex.

 

Cred ca m a marcat, pt ca incerc sa discut civilizat si sa nu atac pe nimeni.

 

Si cu nick ul,da, ma deranjeaza ca se poate proceda asa, cu acordul tacit al moderatorilor. 

 

Pe viitor o sa incerc sa scriu intradevar la  strict la subiectele unde poti sa ai un dialog si un schimb de idei.

 

Rall,Imi pare sincer rau ca am deviat subiectul. 

[:)] nu a fost tacit. A fost o discutie publica la vremea respectiva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daniela, si asta pot fi cauze. Eu ma refeream la faptul ca antmil avea stilul asta de jigniri, conflicte, reprosuri inainte si care fusese sanctionat sau luase avertismente, (nu stiu exact ) si acum se compora la fel si nu se intampla nimic. Asta era oful meu. Daca nu este adevarat puteti sa ma contraziceti.

 

Deja sintem in cadrul de hartuire repetata.
 

Nu am ascuns cine sint niciodată. Și sint curioasa, dacă tu activezi din 2017, de unde ai informații despre mine.

 

Eu nu m-am ascuns in spatele unui nick...m-am cunoscut cu multe fete in viața reala, mi-am făcut prietenii excelente. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...