Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

#NuPotSaRespir


Recommended Posts

  • Răspunsuri 662
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deja sintem in cadrul de hartuire repetata.

 

Nu am ascuns cine sint niciodată. Și sint curioasa, dacă tu activezi din 2017, de unde ai informații despre mine.

 

Eu nu m-am ascuns in spatele unui nick...m-am cunoscut cu multe fete in viața reala, mi-am făcut prietenii excelente. 

Nu te hartuieste nimeni, Antmil.

Era doar o curiozitate. Dorea sa primesca niste lamuriri si atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Un proverb romanesc spune : hotul striga hotii, cam asa si aici. Subiectul nu are nici o legatura cu prieteniile tale, care nu ma intereseaza.

 

Daca ai ceva de spus in plus, nu te jena.

Daca vezi ceva in neregula, raporteaza.

Daca ai ceva pertinent de spus la subiect, nu la persoana mea, scrie. 
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca ai ceva pertinent de spus la subiect, nu la persoana mea, scrie.

 

Problema este ca unele persoane se erijează in a hotări care mesaje sunt pertinente și care nu.

Se reproșează la greu ca mesajele nu sunt documentate, cu dovezi solide, aliniate și cu greșeli gramaticale.

Perceptia unei păreri diferite este imediat interpretata ca ești împotriva, ceea ce mie personal mi se pare o mare eroare. Can we agree to disagree fără sa ni se dea constant peste degete ca nu suntem documentați ? Scuze de repetiție, dar asta se întâmpla constant. Dacă părerea este diferită automat ești rasist , misogin , etc etc. Fără drept de apel !

Mulți useri vechi au renunțat sa mai posteze din aceste motive. Ti se face lehamite ... 

Materialul postat de Mihaela-s explica foarte bine cam ce se întâmpla pe acest forum și de ce atât de mulți useri s-au retras in umbra. 
Dar unii sunt complainers de profesie și asta nu cred  ca se va schimba. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce chestie, la fel cum e valabil si opusul: daca esti de acord cu ceva sau sustii o cauza esti catalogat "politia PC", "dai peste degete", etc, etc. fara drept de apel!

O poti sustine si fara sa "dai la gioale" (expresia se pitriveste perfect!!!), si fara sa tragi de urechi sau sa sa dai peste degete, sa accepti ca nu toata lumea gindeste ca tine, sa accepti ca impunind ceva nu faci lucrul respectiv si acceptabil...ma rog, daca nu ar fi agresivitatea asta care va caracterizeaza...ar fi ok.

 

Ca dezgropam useri vechi-madanic era foarte PC-ista, insa NICIODATA nu a jignit pe cineva pe forumul asta, deci ea nu era in brigada PC-ista!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, când s-a făcut migrarea la platforma nouă nu toți userii și-au recuperat credențialele să se poată conecta cu același user pe noul DC. Nu știu dacă în cazul lui Antmil a fost așa sau nu, dar e o explicație.

 

Sau nu te-ai mai conectat de ceva vreme la DC, nu mai știi parola și nu mai ai acces la e-mailul prin care ți-ai făcut userul original (deci nu-ți poți schimba parola). Sunt multe cazuri în care îți poți face un user nou pe platformă fără să ai intenții obscure.

Chiar ma mir ca TU nu stii in ce conditii a parasit actuala antmil forumul.

 

Nici vorba d emutare pe alta platforma...

 

Dar aceasi persoana, nick-uri diferite, acelasi comportament, nimic nou sub soare!!! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa fie clar, nu e gasirea nici  unor scuze.

Ne-a apropiat asa ca familie, pe deoparte si ca oameni care ajuta si fac donatii.

 

In rest?  Politisti care omoara cu buna stiinta semenei  de-ai nostri (acum cand ttrebuiau sa dea dovada de tact si empatie), oameni care ies in strada sa-si strige nemultumirile nemaitinand seama de stari de alerta, pandemie, extrema dreapta care iese la bataie cu BLM, politisti care trag  in manifestanti cu gaze lacrimonege, daramare de statui, o mana de paarlamentari iitalieni care ingenuncheaza si-si cer iertare infuriindu-i pe  altii, un  presedinte care inchide straz,i se foloseste de biserica si biblie, persoane care neaga pandemia si cred ca in sfarsit s-a unit rusul  cu americanul si chinezul ( [:-)))] ) sa ne decimeze si sa-si infoaie buzunarele

Asta e apropiere?

 

Ramin la ce am spus anterior, daca cauti sa gasesti scuza la acest tip de evenimente...ai ocazia perfecta!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma mir ca TU nu stii in ce conditii a parasit actuala antmil forumul.

 

Nici vorba d emutare pe alta platforma...

 

Dar aceasi persoana, nick-uri diferite, acelasi comportament, nimic nou sub soare!!! [:D]

 

Poate eu nu-s preocupată ca alții să scotocesc în trecut și să fac profiling. Dar tu poți continua, nu te oprește nimeni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...